Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Renault Scenic 1.9 dci do obejrzenia...


klatka

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukiwania mojego scenika nie są łatwe... już miałem kilka oglądniętych i "bezwypadkowych" ale co robić szukam...

Co powiecie o tym scenicu : http://otomoto.pl/renault-scenic-1-5-dci-s...-C14977279.html

Z fotek mi się widzi ale... nie miałem tego auta i nie wiem czy w parze idzie tak bogate wyposażenie z np: plastikowa kierownica czy czarne listwy na drzwiach?

Ale powiedzcie co Wy na to?

Dzięki z góry <ok>

 

PS: A może ktoś się chce swojego scenica pozbyć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam... i szukam... już 2 miesiące... a bez samochodu niekiedy nawet trudno gdzieś dojechać. Dzięki forum już oglądnęliście dwa auta i kicha... oględziny dwóch następnych też cienko wypadły <ok>

Skoro mowa o 1.9 a może taki? : http://otomoto.pl/renault-scenic-1-9-dci-s...-C14603560.html

1.9 bardzo bym chciał ale priorytetem jest dla mnie bezwypadek, dlatego mógłbym przełknąć 1,5 byle był ok. A tak na marginesie, znalazłem dziś scenika ale przeróbkę z anglika. Odpuściłem ponieważ wydaje mi się że taki przeszczep może nie służyć :-( Pomyślałem o ilości elektroniki i poduchach i... no w ogóle gdyby przyszło coś zrobić z elektryką... przecież musiano wiązkę przełożyć i mogli sztukować kable... miałem rację? Czy anglik ma coś wbite w dowód że był przeróbką? Czy w ogóle możliwe jest rozpoznanie przerobionego anglika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Twoim miejscu dałbym sobie spokój z tym autem - dlaczego ??? - wystarczy zobaczyć ceny takiego modelu w Niemczech czy jak ten w/w we Włoszech - właśnie sprawdzałem i cena zaczyna się od 6300 EUR we Włoszech !!! i od ok 4700 EUR w Niemczech w ofertach prywatnych a nie handlarzy - a jesli gośc sprzedaje auto za 20900 (czyli jakieś 5100 EUR to nie uwierzę że chciało mu się wozić autko z Włoch by zarobić marne 500 EUR ) z czego da się jeszcze coś wynegocjować to gdzie tutaj jest "pies pogrzebany" ??? znam kilku handlarzy i widzę jakie "perełki" oni przywożą - KOSZMAR - ale przy sprzedaży są to tzw "IGŁY". Dlatego co ja mogę Ci polecić to poszukaj sam auta w Niemczech w ofertach prywatnych i sprowadź je sobie sam - każdy ze znanych mi handlarzy twierdzi krótko - NIE KUPISZ DOBREGO AUTA ZA MAŁĄ KASĘ - każde dobre auto ( wiadomo o co mi chodzi ) musi kosztować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Zgodnie z poprzednim postem i sugestią szukam dalej....

Co myślicie o tym samochodzie? : http://otomoto.pl/renault-scenic-1-9-dci-b...-C15120480.html

Wykonałem tel i z tego co się dowiedzaiłem to samochód z francji, rok w kraju (jak zwykle bezwypadkowy) nic nie malowane... ale na zdjęciach jest na stalowych felgach natomiast aktualnie jest na alufelgach... nic nie sugerując mogą być nie te zdjęcia (wcześniej zrobione) lub zdjęcia z zakupu (?) samochodu?

Co sądzicie o nim?

Pozdrawiam i dziękuję... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda fajnie - na plus przemawia fakt że auto już jeździ w Polsce a nie zostało dopiero co sprowadzone :) - na fotkach wygląda na naprawdę zadbane ale to już musisz sam ocenić poprzez "wizualizację wzrokową na żywo" :) - ale mi się podoba - niektórzy napiszą że niemożliwy jest taki przebieg ( czyli za mały ) ale ja uważam że raz na jakiś czas naprawdę trafiają się fajne okazje :) - jedź i zobacz go na żywo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem gdzie on ma te 8 poduszek,podgrzewanej szyby przecież nie ma,to nie Ford. Niech Ci poda VIN i dowiedz się w ASO coś o nim,bo ten przebieg wydaje mnie się "zaniżony",jak na ten rocznik.Najlepsza jest ta ostatnia wymiana oleju napisana chyba białym mazakiem na osłonie silnika. :) I czego on jest zalany olejem 10W60?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja szukałem takiego samochodu prawie 4 miesiące az w koncu znalazłem taki sam rocznik i kolor ale troszke inne wyposazenie.Co do przebiegu czy moze byc zanizony? niekoniecznie mój 2004 rok miał 107 tys ale sprawdziłem dla pewnosci w ASO i przebieg sie zgadzał.Posiadam juz to auto 2 miesiace i jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam... pisze:

- tempomat, a tempomatu BRAK

- spryskiwacze reflektorów, a spryskiwaczy BRAK

pewnie kilku innych rzeczy też nie ma, ale fotki sprytnie są zrobione, więc nie widać szczegółów.

jakaś wypaśna wersja to nie jest, bo schowków w drzwiach nie ma i - o ile dobrze widzę - elektryczngo schowka środkowego też nie ma.

BTW - ja mam od środka klapy uchwyty do zamykania jej. a tu ich nie widzę. to jak zamknąć klapę, by rąk nie pobrudzić?? :) chodzi mnie o te uchwyty

scenic20.jpg

 

to już ten z włoch był duuuużo lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjjj nawet nie zauważyłem. Bez tych schowków w drzwiach i uchwytów na klapie - jakoś głupio łyso wyglada.

Dodam, że na fotach nie widać włącznikó podgrzewania siedzeń - więc wg. mnie ich nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZEPRASZAM!!!

Mój błąd! Nie wiem dlaczego wydawało mi się, że włączniki podgrzewanych foteli są na środkowej konsoli. Przejrzałem instrukcję i są po wewnętrznej stronie foteli. Wg. rysunku - jakgdyby pod siedziskiem.

Na zdjęciach raczej nie do zauważenia.

Aż się dziwię, że tak długo żyłemw nieświadomości. Skąd mi się wzięła ta środkowa konsola? Nie wiem. Może w scenicu III tak jest? Teraz nie mam czasu tego sparwdzić.

W SII w każdym razioe są na fotelach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przycisk jest po wewnetrznej stronie foteli, jakgdyby na rogu fotela. Z tego co czytałem, nie ma na nim żadnej kontrolki, a info czy grzanie jest włączone czy nie: pojawia się tekstowo na wyświetlaczu.

Poniżej skan z instrukcji scenica -dosyć ubogo funkcja opisana.

post-7796-1285311204_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ja tez długo szukałem sceni II ale w koncu znalazłem w Gnieznie .z poczatku obawy ze cos nie bedzie grało ale mam ją juz 2 msc i naprawde wszystko jest ok.nie ma rzeczy ktora by nie działała. silnik ok spalanie ok 6-6.3.jest to 1,9 dci . od dobrych znawcow mam wiadomosci aby nie kupowac w polsce z dpf poniewaz sa to bardzo kosztowne rzeczy do wymiany a u nas jest za mało autostrad. ten wyposaazony w dpf potrzebuje jazdy szybkiej a nie krotkich odcinkow po miescie polecam tylko silnik 1.9dci 120km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!