Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Meg II + BRC Sequent 24


esh0

Rekomendowane odpowiedzi

Telenoweli ciąg dalszy (tym razem opiszę na bazie opowiadani ojca, bo mnie przy tym nie było) :)

 

Umówiliśmy się z gazownikami na dzisiaj, na 9.00 na:

- regulację w czasie jazdy

- wstawienie stelażu pod zbiornik

 

Punkt 9.00 z autem na miejscu. Do 10 była robiona regulacja - oczywiście w trasie, górki, szybkie zmiany prędkości itd. Przebiegła prawidłowo i bez problemów.

O 10 informacja, że montaż stelażu zajmie około 2h. Okej - czas na kafkę. Po 12 powrót do warsztatu i niemiłe zaskoczenie - auto stoi, nikogo przy nim, wszyscy zajmują się innymi autami. Oczywiście od razu solidny opierdol - tłumaczenie, że nie mogli sobie poradzić z umocowaniem. 2h w plecy. Po chwili rozmowy wzięli się ostro do roboty. Po jakiś 2h i kilku śmiesznych (bądź tragikomicznych) sytuacjach zbiornik osiadł w stelażu umocowanym do blachy - czyli tak jak być powinno. Można jechać do domu. Czas spędzony - prawie 7h.

 

A teraz już moje wrażenia z jazdy, jako że większość km ja robię, dlatego mam porównanie do tego co była, a tego jak jest. PANOWIE!! Jak ktoś już napisał - regulacja TYLKO PODCZAS JAZDY. Różnica między tym co było, a tym co jest teraz jest naprawdę odczuwalna - szczególnie w wyższych prędkościach obrotowych (nie chciałem męczyć auta, więc na próbę tylko 6,5k na 2 biegu - poszedł jak rakieta :) ). Teraz można powiedzieć, że śmiga super.

 

Za jakiś czas napiszę jakie wychodzi spalanie, bo teraz to było zbyt dużo mieszania, zeby to ocenić.

 

Aha, przy okazji oddali nam plastikową zatyczkę od wlewu gazu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam - w końcu to nasza druga instalacja :)

 

ps. życz jak najlepszej eksploatacji, zamiast jak najmniej problemów :)

 

[ Dodano: 2007-09-05, 21:02 ]

Po miesiącu i kilku pełnych tankowaniach (wakacje, trochę więcej się jeździ :) ) w cyklu mieszanym (właściwie 50/50) wychodzi ni mniej, ni więcej jak 10litrów/100km przy raczej dość dynamicznej jeździe (gdzie się da to 130-150, dość szybkie przyspieszanie itd, w większości jazda w 4 osoby, ciągle włączona klima).

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z BRC Sequent 24 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!