Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Radyjko + osprzęt do MEG II


Rekomendowane odpowiedzi

W końcu kupiłem radio jest to Pioneer deh - p40mp. Polecali je i czytałem trochę o nim na forach i użytkownicy byli zadowoleni. Jakoś pod koniec tygodnia jak będę miał trochę czasu i przyślą mi ramkę to będę próbował (nacisk na próbował) zamontować je sam. Zostało mi jeszcze do wydania trochę z sumy jaką pisałem wyżej i teraz będę szukał jakiś głośniczków ale kupie je dopiero we wrześniu wiadomo czekam na kaskę do 1. Zastanawiam się nad kupnem interfejsu do sterowania z kierownicy bo radio kupiłem tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się trochę tym radiem, radio markowe w rozsądnej cenie. Jedyną rzeczą, która mi w tym modelu przeszkadza to ten wyświetlacz, który jest w całości podświetlony na niebiesko. Ale w tej cenie, jak najbardziej OK, dobra decyzja. Ile dokładnie dałeś za radio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo jacy są sprzedająy zależy od nastroju:). Czekam z wielką niecierpliwością na ramkę. Chociaż wątpie aby dźwięk był lepszy bez zmiany głośników (narazie).

 

 

Kurcze czekam i czekam na tą ramke prawie półtora tygodnia bo zamówiłem szybciej niż radio i jej nie ma koleś nie odpowiada. Jak się zdenerwuje to nie odbiore tej paczki jesli w ogóle przyjdzie ( a we wtorek wyjeżdżam i nie będzie mnie w domu). Wie ktoś może gdzie mogę kupić ramkę do MEG II? Na allegro zamówiłem od tego użytkownika i czekam i czekam "slawek - pioneer". Niech ktoś pomoże bo radyjko się marnuje w kartoniku.

 

[ Dodano: 2007-08-27, 22:28 ]

W końcu zamontowałem radio!! Szukałem szukałem i znalazłem ramkę do radia ale powiem szczerze opłacało się. Mimo standardowych głośników widać ogromną różnicę miedzy zwykłym radiem a Pioneer'em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!