Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Scenik Jelenia


krzyś511

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak przeglądając allegro znalazłem http://otomoto.pl/renault-scenic-klimatyza...-C16474035.html Szukałem meganki a tu taki rodzynek niby nie mam dzieciaków i żony :-P, ale autko mi się podoba i można w nim się zgubić. W przebieg niewierze. Co sądzicie o nim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z prawej strony na pewno była jakaś przygoda, za duża szczelina między maską a błotnikiem. Po za tym nie wierzę żeby auto z Niemiec po 13 latach miało niecałe 150 kkm, tak 250 kkm to ma spokojnie. Masz VIN spróbuj w ASO podpytać może zdradzą Ci jego historię, dzwoń od razu do Gorzowa Wkp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ogłoszenie faktycznie,wczoraj coś mi nie działało.

Dodatkowo widać, że ten nosek czarnej listwy przedniego zderzaka pod znaczkiem Renault był raczej prostowany suszarką do włosów, nawet ramka tablicy jest nowiutka, a ta z tyłu zakurzona. Malowany był na bank, powiększcie sobie zdjęcie naklejki przedniego pasa, była odklejana, jest zmarszczona jak czoło 100 letniej babuni. A skoro malowana w tym miejscu to napewno bita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nawet ramka tablicy jest nowiutka, a ta z tyłu zakurzona. Malowany był na bank, powiększcie sobie zdjęcie naklejki przedniego pasa, była odklejana, jest zmarszczona jak czoło 100 letniej babuni.

A jak inaczej ma wyglądać naklejka centralnie nad gorącą chłodnicą po 13 latach ?

A na ramce jakby było napisane że w środku jedzie czarna dupa to byś nie wymienił ?

Czepiasz się drobnych szczegółów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacekw7, chyba nigdy nie widziałeś naklejki pomarszczonej ze starości i gorąca, więc nie widzisz różnicy. Ewidentnie widać że była odklejana, bo są pomarszczenia poprzeczne. Naklejka ze starości parcieje i w momencie rozgrzewania a następnie kurczenia z zimna przerywa się. Za dużo zbiegów okoliczności w miejscu centralnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiasz się drobnych szczegółów :)

Czasami jeden szczegół decyduje o zakupie auta :)

Jeszcze nie spotkałem Meganki/Scenica z pomarszczona naklejką - nawet te najstarsze, oryginalne naklejki są w dobrym stanie. Egzemplarz mocno odpicowany, niestety jest z komisu i historia Zygmunta może być prawdziwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto bite przodem, maska szpachlowana szczególnie przy emblemacie. Naklejka pasa przedniego odklejona przed malowaniem, ale już nie chciało się komuś odkręcić śrub, może nie miał końcówek torx. Prawy tylny błotnik zżera na nadkolu rdza i jest pomalowane jakimś czarnym matowym "mazidłem". Ogólnie wypicowany ale chyba tylko dla "jelenia". Zmęczone auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!