Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W mojej megance 2000r,mam bardzo starta galke od skrzyni biegow.. Bardzo brzydko to wyglada. Mam takie pytanie gdzie kupic orginalną?Ile moze to kosztowac? No i jak sie przygladałem to nie wiem jak starą wykręcic.. Pomożecie? Dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
  • 2 lata później...

Witam,

Nie chcę zaczynać nowego tematu.

Znalazłem na ebay'u taką o oto gałkę:

http://www.ebay.pl/itm/RENAULT-KANGOO-CLIO-GEAR-KNOB-/140674740189?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item20c0de2fdd#ht_1040wt_1163

Myślicie, że podejdzie do Megane I ph II ?

pozdrawiam

Radek

połaczono

Zaryzykowałem i zamówiłem. Całkowity koszt to 50,03 zł, płatność poprzez PayPal. Jak tylko dotrze (o ile w ogóle się to stanie) wrzucę zdjęcia i opinię.

 

(Narobiłem bałaganu, jeżeli możliwe, proszę admina o usunięcie moich postów z tego wątku, lub przeniesienie do:

pozdrawiam)

przeniesiono

 

Dodano: 19 sty 2012 - 11:34

Gałka dotarła. Otrzymałem ją 8 dni po dokonaniu wpłaty. Zapakowana w kopertę bąbelkową, a sama gałka znajdowała się w fabrycznej folii, wyprodukowana w Turcji. Poczta Polska zaznaczyła, że koperta jest uszkodzona, prawdopodobnie ktoś sobie otworzył, żeby zobaczyć czy nie ma tam czegoś ciekawego :-)

Co do jakości nie mam żadnych zastrzeżeń, wykonana z gumy i plastiku (dekielek i wnętrze).

Montaż trudny, musiałem lekko zeszlifować otwór, bo nie dało rady gałki wepchnąć na radełkowany drążek (na drążku nie ma rowka wpustowego jak to jest w gałce). Nie wbijać młotkiem, bo pęknie plastik z napisami, mi lekko pękł, ale nie widać na szczęście, można go zdemontować a potem założyć z powrotem :)

 

Póki co się trzyma, zobaczymy jak będzie z trwałością. Ogólnie jestem zadowolony.

 

Poniżej zdjęcia:

post-24417-0-43036700-1326969228_thumb.jpg

post-24417-0-10125600-1326969235_thumb.jpg

post-24417-0-33084300-1326969240_thumb.jpg

post-24417-0-43485500-1326969247_thumb.jpg

Edytowane przez radekck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!