Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Żarówki nad tablice rej


grabek246

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście proponował bym ci pasek ledowy, najtańsze rozwiazanie i moim zdaniem jedno z lepszych.

 

Tylko jest male ale ze jak trafi sie na służbiste to sie dowali do odswietlenia, bo żadna dioda nie ma homologacji.

Edytowane przez p4put1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja kupiłem fasolki 5W Cool White jakiejś tam dziwnej marki Type R w Brico Marche i oświetlają tablice MEGA! Nie są niebieskie......dają błękitnie białe świtło. Cała tablica jest łądnie podświetlona i ze stopami dają na glebie fioletową łunę (na śniegu)...

Ogólnie ponoć dowód mogą za to zabrać... ale taki występek zrozumiał bym w przypadku niebieskiego oświetlenia.

 

Cyrków z instalacją nie mam od żadnych fasolek...mam ledy w bagażniku i w schowku...W5W do lampki w kabinie też wsadziłem... w sumie jedną w standardowe miejsce a drugą na kabelkach wmontowałem na dziko żeby lepiej napiernażało :mrgreen:

 

Jedyne fazy mi się robią po wetknięciu kierunków LED na tył. Przekaźniki bardzo nerwowo sygnalizują zamiar skrętu.

 

Dodano: 05 mar 2012 - 08:20

Ledy w ogóle nie powinny się grzać, jeśli się grzeją to żarówki są kiepskiej jakości i mogą być niespodzianki w postaci ich uszkodzenia.

Ledy tak czy siak się grzeją... a najwięcej ciepła wydzielają rezystory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 10 miesięcy temu...

Przy tablicy są żarówki rurkowe c5w. Niestety wymiaru nie pamiętam. Osobiście wymieniłem szystkie żarówki w mojej megi na c5w LED w kolorze białym zimnym (trzy diody w każdej żarówce). No i jest super bardzo fajnie to wygląda, żarówki świećą mocno, już ponad rok na nich jerzdżę i żadna się nie przepaliła. Jak tylko czas pozwoli planuję również wykonać dodtkowe podświetlenie ledami bagażnika, oraz wykonać podświetlenie pod spodem drzwi tak aby oświetlała ziemię w momencie gdy drzwi są otwarte.

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki

5.7 - ortografia. Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!