Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

zakup megane cabrio - prośba o ocenę


jacekok

Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie słabe zdjęcia nic na nich nie widać. Spasowanie błotnika lewego z maską mówiąc delikatnie mocno zastanawiające. Jak byś chciał jestem w Lublinie często(nawet jutro) mogę ją obejrzeć. Jak coś PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo ładna i zgrabna, w sumie pierwszy raz widzę takie cacko.

Moje uwagi i spostrzeżenia; gość mądrze i podchwytliwie pisze, udokumentowany w Szwajcarii przegląd 117 000km, przegląd i OC ważne do października 2011, więc sprowadził w październiku 2010 i tu pytanie, żeby stała, nie jeździ? Nie widzę tej nawigacji i trzeba sprawdzić, czy joystic pod kierownicą współdziała z radiem, tu błędnie piszą, że kierownica jest wielofunkcyjna. Przy wersjach cabrio, to tapicerka powinna być raczej skórzana, ale da się jeździć.

Teraz zdjęcia: jakbym nie obrabiał powiększeń, wydaje się, że maska źle zgrana z błotnikiem nad lewym reflektorem, bądź ta uszczelka się podwinęła bo w jednym kąciku widać ją, nie ma jednak zdjęcia żeby dokładniej opisać. Gałka biegów wytarta na więcej kilosków, ale może to być złudzenie optyczne zdjęcia. Silnik normalka, zakurzony, jednak widać na pierwszy rzut, że przewód powietrza do wymiany, naleciałości rdzawe na prawej poduszce, lewa chyba nowa, wygłuszenia - izolacji ściany grodziowej zniszczone, chyba nowiutki lejek do spryskiwaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, nawet nie zwróciłem na to uwagi, ze zdjęć nie jest tak tragicznie w sumie, auto już 12-letnie, ciekawe tylko jak pod względem technicznym to wygląda, z chęcią sam bym ją obejrzał ale w moim przypadku to 400km w jedną stronę, będę jutro dzwonił do gościa i próbował się jakoś dogadać. Dzięki za podpowiedzi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu nic niepokojącego nie widzę. Trochę fotel pasażera sfatygowany (oparcie) ale to może złudzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co opisałem to nie jest tragedia, to normalne ślady użytkowania, według mnie warta świeczki, Zapomniałem dodać, że na prawym słupku u dołu widać naklejkę, jest to raczej naklejka znamionowa, czyli raczej auto nie było bite, a jeżeli tak to raczej delikatnie. Ja jestem za, rzadko takie rarytasy, ale obejrzeć trzeba. trzeba również sprawdzić, czy nie przycina się ten dach, różnie bywa.

Zadzwoń oraz napisz do łysego (post za Twoim pierwszym), on zaoferował się dla ciebie sprawdzić to auto, jak odpisze, że warto obejrzeć, to dopiero pojedziesz.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem przed chwilą z właścicielem i powiem Wam szczerze że z gadki bardzo w porządku człowiek, niczego nie ukrywał, nawet tego że tapicerka ma jakieś delikatne przetarcia czy wypalone dziurki po papierosie, hamulce niedawno wymieniane, amortyzatory w porządku, rozrząd ponoć wymieniany przy 108 tys., naprawione podgrzewanie lusterek i pompka spryskiwacza. Niedługo ma mi przesłać więcej zdjęć całego samochodu. Mam tylko nadzieje że nie podkupią mi go ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kolegą Łysym już rozmawiałem, spokojnie ;-) teraz pozostaje mi czekać do poniedziałku, dziś miał potencjalnych nabywców na cabrio ale za dużo chcieli żeby zszedł im z ceny, się okaże co i jak i jak mi się uda to we wtorek chyba jadę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek napisz koniecznie jak będziesz ją oglądał bo sam jestem ciekawy w jakim ona stanie jest. ;-) Koleszka przez tel wydawał się konkretny i nie owijał w bawełne. Może warto będzie pojechac taki kawałek drogi. Szkoda, że mnie się dzisiaj nie udało jej obejrzeć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciel bardzo konkretny, rozmawiałem z nim dobry kawałek czasu i dowiedziałem się że rozrząd był wymieniany, klocki i tarcze z przodu także, olej jakieś 10 tys temu był wymieniany (10W40) amortyzatory ok, dostałem więcej zdjęć na maila, fotel kierowcy jest troche rozdarty ale to mały problem. A tak w ogóle to narobiłeś mi trochę zamieszania ale to dobrze, trzeba będzie pożądnie się zastanowić co kupić ;-) dzięki wielkie za wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po rozmowie z właścicielem byłem naprawdę pozytywnie zaskoczony, przedstawił mi wszystko wszystko co i jak wygląda, robiona w serwisie, autem jeździła jego żona głównie na zakupy i do pracy także z przebiegiem wszystko może się zgadzać. Jutro mam dostać odpowiedź czy zainteresowani ludzie ją kupią czy też nie. Ogólnie rzecz biorąc już się zdecydowałem na nią, ma trochę rozdarty fotel kierowcy ale już wiem z jakich przyczyn także nie ma tragedii :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!