Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Drgania silnika na jałowym biegu...


iksnawias

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym stawiał jednak na tą poduszkę (chociaż pewności 100% nie mam bo ty masz benzyniaka i może coś innego wchodzi w grę ale objawy są identyczne jak przy tej poduszce), jak kupowalem swoją to nie miałem pudełka tylko była zgrzana w grubej folii z napisami logo producenta. Części podrabiają na podobnej zasadzie jak spodnie czy kosmetyki. Najlepiej jak byś miał możliwość wsadzić na chwilę sprawna poduszkę i się przejechać. Jeśli to nie to, to szukasz dalej, a jeśli to to reklamacja - tylko najlepiej zwrot kasy bo jak ma ci dać drugą podróbę to wykończą cie koszty wymiany posuszek.

Edytowane przez Marcinescu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jak się zabrac do wymiany tej poduszki ?? czy są potrzebne jakieś specjalne klucze,coś do podwieszenia silnika zeby nie opadł po odkręceniu starej?

 

Dodano: 05 gru 2012 - 17:22

poduszka wymieniona ta górna i jest oki koszt 220 zł poducha 60 zł robocizna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem moze ktos podpowiedziec czy to trzeba jakos ustawic czy co bo po wymianie jest jeszcze gozej niz bylo auto drzy i buczy w srodkumoj nr 604 060 923 jestem tu nowy

Edytowane przez glut84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :P ja ostatnio wymieniałem górna poduche w MII 1.9 dci i 90% drgań ustało. Silnik latał jak szalony, środek drżał a po otwarciu drzwi słychać było nieprzyjemny hałas. Stara poducha lekko "siedziała" i była już wyraźnie zmęczona.Radzę kupić Hutchinsona i nie żałować tych paru zł więcej. Wymiana bardzo prosta, wystarczy kanał i lewarek. Teraz mam w planach wymienić jeszcze dolną poduszkę i zobaczę jaki będzie efekt bo przy mocnym przyśpieszaniu jeszcze trochę drży. Serwisant mówił kiedyś, że to na pewno dwumas :D przy przebiegu niecałe 140tys :P Dwumas+sprzęgło radzę wymieniać w ostateczności, jak już biegi nie wskakują :mrgreen: Poduszki górnej nie da się ustawić? po prostu odpal i popatrz na silnik lub np wrzuć 1 i ręczny i daj mu obciążenie, wtedy widać co się z nim dzieje np teraz w środku przy odpalaniu i gaszeniu nie mam szarpnięć itd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też ta sama historia była. Po wymianie drgania jak ręką odjął. A dobry sposób aby sprawdzić czy to na pewno poduszka hydrauliczna to poprosić kogoś najlepiej silnego aby podczas pracy silnika na wolnych obrotach pociągnął do góry za łapę tej poduszki i ocenić w kabinie co z drganiami. U mnie od razu różnica była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!