Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o ocenę


dominont

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,zacząłem rozglądać się w temacie renault scenic I , znalazłem kilka egzemplarzy i chciałbym żebyście pomogli mi w ich ocenie, ponieważ do niektórych mam kawałek drogi.

 

1. scenic 1

2.scenic 2

3.scenic 3

 

Pozdrawiam i z gory dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Brak zdjęć środka i silnika. Uszkodzony przedni zderzak z prawej strony, przy okazji felga założona z przodu jak nowa - czyt. z zapasu. Może było małe uszkodzenie. Z zewnątrz nie wygląda źle. Cena niska jak na Scenica.

 

2. Wygląda lepiej. Nakładki na zderzaki lakierowane - może właścicielowi się chciało, może polakierowane przy "okazji" <szukaj> Zarejestrowany w kraju, to też jakiś plus.

 

3. Auto widać odpicowane do sprzedaży z zewnątrz. Zdjęcia jeszcze w słońcu - czyżby się nie chciał sprzedać? Widać, że jest zaniedbane - tu urwany stolik w fotelu, tu brak osłony fotela od strony kierowcy, pokrętło od natężenia podświetlenia wciśnięte, kable wysokiego napięcia z różnych parafii, brak radia :-/ Na zdjęciach nie jest dobrze, więc na zywo będzie już tylko gorzej.

 

Ogólnie w tej kasie nie spodziewałbym się, a nawet bym nie szukał Scenika niewymagającego wkładu finansowego, oprócz tego co konieczne po zakupie. Megankę htb będzie trudno kupić w tych pieniądzach, a Sceniki zawsze były droższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze nie wie skąd je sprowadził pisze że Holandia a tablice z Niemiec. Drugie z wielkiego zagłębia samochodowego (Gniezno). Trzecie coś się długo sprzedaje bo zdjęcia robione latem. Brak w nim radia, koła zapasowego podejrzewam że nie ma też lewarka i klucza do kół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki kolego <ok> wiadomo że za tę kwotę autko wymagać będzie wkładu finansowego,ale wydaje mi się że lepiej dołożyć w doprowadzenie do jakiegoś stanu niż kupić "ideał" z Niemiec za większe pieniądze i do opłat,ale to jest moje zdanie ,jeszcze raz dzięki za ocenę, jak znajdę jakiegoś który by mnie interesował to również tu go podam <szukaj> Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!