Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o ocene,zakup scenica I , 1.6 2000r


tragedia7

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie dzięki dla mawricka za sprawdzenie tego drugiego scenica,otóż zaoszczędziłem czas i nerwy dzięki Tobie a mianowicie mawrick pojechał obejrzeć i okazało się że był walony prawy przód i tylne drzwi ze szpachlą,przebieg o ile dobrze zrozumiałem to w 2006 miał ponad 200 tyś,silnik wydawał jakieś dziwne dźwięki, także odpuszczam to autko,jeszcze raz ślicznie dziękuje!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tragedia7, ten lakier jest bardzo specyficzny, błotniki, zderzaki będą się różnić bo są z tworzywa. Jak będziesz oglądał scenica phII to się nie zdziw, jak błotnik się wgniecie przy dotknięciu palcem - tak to już jest <szukaj>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten lakier jest bardzo specyficzny, błotniki, zderzaki będą się różnić bo są z tworzywa

 

tylko że błotnik prawy w tym aucie z bliska widać że był granatowy ktoś go strasznie spartolił widać że jakiś "pan henio" w stodole go klepał szpachla widziana gołym okiem od drzwi pasażera aż po tylne po za tym książka jest super przebieg by sie zgadzał tylko zapomnieli zerwać naklejki ze słupka i tam jest data 2006...... i przebieg 211tyś <szukaj> silnik zapalił z wielkim problemem a jak juz odpalił puścił wielka chmurę niebieskiego dymu i zaczęło coś klepać od dołu pewnie panewnki dalej już nie oglądałem bo nie było sensu.Ogólnie w radomiu już tak jest z handlarzami nie ma co się oszukiwać ale sam bym nie kupił auta z radomia no chyba że jakieś pewne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie tłumaczę stanu tego konkretnego auta, tylko piszę, że tak jest zaraz po wyjeździe z fabryki.

Ogólnie w XXX* już tak jest z handlarzami nie ma co się oszukiwać ale sam bym nie kupił auta z XXX* no chyba że jakieś pewne

 

* - gdzie XXX można wpisać każde inne, polskie miasto <szukaj>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!