Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

REKLAMA


DrNO

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra, forum jest... i co dalej, mamy troche uzytkownikow ale ciagle malo, moze sie dziac wiecej :mrgreen: wg mnie trzeba troche reklamy uskutecznic, admin stara sie na serwerach i katalogach, ja wrzucam linka w podpisy na forumach i na mojej stronce zaraz na wejsciu i w opisie na gadu/tlenie/skype'ie. do tego wlasnie zarzucilem ladny topic na trigerze, za ktory mam nadzieje ze mnie nie zabija... ;] za bardzo... :)

 

ma ktos jakies zlote pomysly co jeszcze mozna zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, forum jest...

 

Jeśli ma być prężne - to niechby oficjalnie miało zasięg "ogólnopolski" - niechby było Ogólnopolskim FORUM MEGANE a nie kolejnym "lokalnym" co wydatnie zwiększy szanse na sukces :mrgreen:

 

Proponuje koniecznie rozbudować i to szybko działy !

 

pzdr!

Nix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma być prężne - to niechby oficjalnie miało zasięg "ogólnopolski"

przeciez nikt nie zawezal jak do tej pory forum do jakiegos jednego miasta/obszaru. im wiecej nas bedzie tym bardziej ogolnopolskie sie stanie forum, zreszta wystarczy zerknac na uzytkownikow ze wcale nie ejstesmy jak koncentrat pomidorowy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez najblizsze dwa tyg prosze mi wybaczyc ale akurat mam sesje poprawkowa wiec moze byc cienko czasami. ale i tak sie postaram robic co moge

 

zreszta do pracy przydal by sie jeszcze "ruch w interesie" :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma być prężne - to niechby oficjalnie miało zasięg "ogólnopolski"

przeciez nikt nie zawezal jak do tej pory forum do jakiegos jednego miasta/obszaru. im wiecej nas bedzie tym bardziej ogolnopolskie sie stanie forum, zreszta wystarczy zerknac na uzytkownikow ze wcale nie ejstesmy jak koncentrat pomidorowy :mrgreen:

 

Wiadomo, wiadomo... :) chodziło mi o to aby oficjalnie zapodać że "ogólnopolskie" forum- wtedy może wzrosłoby zainteresowanie a o to chodzi...

 

pzdr!

Nix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam gacek_fm !

Jeśli chcesz umieścić link na swojej stronie to proszę bardzo. Obecna pozycja opiera sie kilku bardzo, bardzo dobrych linkach dzieki temu jestesmy juz tak wysoko, a 1 miejsce jest tylko kwestia paru tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!