Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Scenic I ph I a części z innych generacji Sce


jantar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym tutaj utworzyć swoistą bazę danych części, które pasują do Scenic I ph I z innych modeli Scenic-ów. W jakim celu? w celu upiększenia pierwszych modeli scenoli i ułatwieniu odnajdywania pasujących do nich części :P

"Części"- to w moim rozumowaniu elementy nadwozia oraz wnętrza, które pasują bez ich przerabiania ewentualnie po małych modyfikacjach umożliwiających montaż.

 

Jeżeli temat jest zbędny to zostanie usunięty i mam nadzieję nie dostać przy tym bana :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat ciekawy.

Pierwsze co pasuje, patrząc od góry, choć niekoniecznie do upiększenia służy, to podstawa i antena ze sceniola I, Ph II, do Ph I. Choć prawie identyczne i znacznie tańsze są z Cytryny, czy też od Lwa.

No może mała modyfikacja jest potrzebna jeśli to z tych innych marek zakupimy, bolec ustalający położenie podstawy w dachu jest trochę grubszy i trzeba go delikatnie obciosać, można nożykiem do tapet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy temat , z pasujących części do Scenica I ph I od Iph II mogę wymienić :

- lampy tył po delikatnej przeróbce ,

- napewno fotele jeżeli ktoś zapragnie skórkę bądz podłokietnik , z boczkami jest troche rzeźbienia ,

- próbowałem kiedyś nadkładkę deski , aby mieć dodatkowy schowek aczkolewiek mocowanie troszkę inne przy zaczepach w miejscu nawiewów środkowych .

- jeżeli ktoś jest w stanie potwierdzić czy ze Scenica II podejdą fotele do I to mógłby byc ciekawy mod.

- z zewnętrznych elementów jednynie przychodzi mi do głowy tylna klapa z zamykaną szybą , wiąże się to ze zmianą półki , lakierowaniem zmiana świteł ...

Jak ktoś ma jakieś to temat bardzo rozwojowy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fotele pasują boczki nie tylko tylne, pamiętając że w ph II kolor tapicerki plastików jest szaro-siny a w Ph I taki niebieskawy

Napewno nie da się również założyć lodóweczki <ok> trzeba by przerobić cały tunel na dole z nawiewami (pewnie pozakładac z ph2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!