Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

żarówki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam troche glupie pytanko (tak sadze) a mianowicie ile jest zarowek i jaki rodzaj w jednej lampie w megance HB z 96r.

 

A drugie: jakie zaroweczki proponujecie bo kompletnie nie wiem jakie kupic

 

Pozdrawiam Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założyłem ksenonki ale H7 :)

Nie wprowadzaj ludzi w błąd - chyba pseudoksenonki skoro H7 :!:

Polecam przeczytać TO

 

Jest to zwykłe wykorzystywanie niewiedzy kupujących, gdyż ksenon dodawany do żarówek nie ma nic wspólnego ze świeceniem. Lampa ksenonowa nie jest zaś żarówką, jak niektórzy błędnie sądzą, tylko lampą wyładowczą.

 

W tym miejscu należy też wspomnieć o kolorowych nakładkach na żarówki, które dają światło mieniące się wszystkimi kolorami tęczy, lub wyraźnie niebieskie i znacznie osłabiają strumień świetlny, powodując fatalne oświetlenie drogi. Używanie czegoś takiego poza tym, że jest zabronione i może mieć konsekwencje w przypadku zatrzymania przez policję, jest po prostu prymitywnym buractwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam pytanie jakie sa zarówki podświetlające rejestracje 42mm czy 36mm w megi 2 i czy takiej samej wielkosci sa w bagażniku i schowku przednim ? wiem wiem moge to sprawdzić w 5min ale zimno i nie chce mi sie grzebać a chce kupić do rejestracji takie coś :

http://www.allegro.pl/item258298917_6xled_...pro_tuning.html

 

i moze do bagrażnika i schowka tylke ze do rejestracji uv, a schowka i bagażnika pod kolor auta :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie żarówek rurkowych do rejestracji to mam takie na 9 diodach i kosmicznie to wygląda. Kupiłem na Allegro jak ktoś chce to podam namiar.

 

bartek3430, nie miałem takich żarówek, bo ktoś pisał na forum, że bardzo szybko siadają. Dlatego byłbym bardzo zainteresowany efektem, jeżeli się zdecydujesz na zakup. A że nie mamy daleko to chętnie zobaczę to live. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gacek_fm podaj namiar na PM jak możesz do tych 9 LEDów, bo te co kolega wcześniej pokazał mają 6 ;-P

 

No i jak zamontuję je sobie w środku to będzie pewnie o wiele lepsze światło niż jest teraz ;-P Ale koniecznie białe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

na rynku każdy sie rpzechwala ze jego zarówki świecą jaśniej niż inne..

macie jakies doświadczenia? probowwał ktoś z was kilka typów?

możecie coś poradzic? chodzi mi o jaknajjaśniejsze swiatło - zbliżone do tych nowoczesnych lamp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecił coś takiego H4 Philips NIGHTGUIDE

http://www.allegro.pl/item355524732_zarowk...fe_h4_hit_.html

U siebie mam H7 i w różnych warunkach testowałem (zmrok, w deszczu po zmroku i we mgle) i jest OK

Jestem więcej niż zadowolony ;-) Poleciłem je koledze z forum i z tego co wiem, też chwali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

hm też mam głupie pytanie: czy ktoś wie jaka zarowka jest od swiatel cofania? chyba już wszystkie powkręcałam a każda swieci sie nonstop. Nie wiem jaka powinna byc bo ich nie mialam w ogole a skaplam sie po 2 miechach po zakupie :).

 

[ Dodano: 2009-08-27, 12:42 ]

aa oczywiscie chodzi o Meganke hatchback z 98

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!