Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pająk w samochodzie :)


MrTea

Rekomendowane odpowiedzi

mam dziwny problem...

gdzies tylko nie wiem gdzie zadomowil sie w którymś z zakątków mojego pięknego autka pająk..

Co zejde rano do autka to w okolicach lusterek jest pajeczyna, zrywam ją a na następny dzien jest to samo...

Szukalem wrednej małpy ale nigdzie go nie ma...

Macie może jakaś rade jak go wytępić?

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pajęczyna pojawia sie w okolicach lusterek to może wlazł gdzieś pod ich obudowę... Swoją drogą niedawno odkryłem nitkę pajęczyny która z jednej strony trzymała sie płotu a z drugiej czubka anteny na megance - odległość ok 2,5m.

Ciekawe jak skubany ją przeciągnął :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeleciał z nitką - a niby babie lato to co jest :)

Smrodek - pootwierasz okna i drzwi i wyleci a pająk nie ;-)

Zostaw kiedyś otwarte drzwi i się zaczaj - może złapiesz gnojka na gorącym uczynku - trochę cierpliwości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a spróbuj podjechać na myjke ręczną i potraktuj wszystkie szpary w aucie z cisnieniówki... przy okazji umyjesz auto i może uda się uniknąć chemii, a gnojka "wypłuczesz" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stwierdziłem po temacie:"Pająk w samochodzie", więc do środka z myjką nie nie za dobry pomysł ;-) mniejsza z tym, ja bym na niego polował bo po takich środkach owadobójczych to może śmierdzieć w aucie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!