Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

megane 1.6 16v do oceny


aston87

Rekomendowane odpowiedzi

1- Raczej malowany, bo nie ma na pasie przednim naklejek cechowych auta, oraz dystansów gumowych w rynnach błotników, dzwony amortyzatorów mają wyraźny inny odcień, ciekawe tylno czy bita. czy lakier odnowiony. Okładzina przegrody silnika oraz przewód powietrza do wymiany (przewód pasuje od Poldka).

2 - tak jak napisali poprzednicy, dodatkowo, tylne szyby na korbę, w rym jest gaz.

Musisz rozważyć, jest gaz do naprawy, prawdopodobnie gaz zakładany za granicą, więc i homologacja Polska do opłacenia, dodać opłaty (recykling), czy już zarejestrowany i tylko założyć gaz, mnie do mojego kosztował 1800zł, chciał 1900 ale tzw. znajomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem ją :-D z rezerwą jechałem ja obejrzeć, patrząc na cenę, ale po dokładnym sprawdzeniu w warsztacie kolegi nie było żadnych wątpliwości. Przebieg 85 tys. wydaje się być oryginalny sądząc po stanie auta, książce serwisowej oraz naklejkach. Wszystko jest ok no może poza lekkim wgnieceniem na tylnym progu i lekkim odprysku lakieru. Jest to wersja Privilege, więc wyposażenie jest lepsze niż zakładałem. Trochę się nachodziłem po urzędach ale myśle że było warto. Bardzo się cieszę z zakupu i mam nadzieje, że Meganka mi będzie dobrze służyła :-D Dzięki za wszystkie rady. Teraz się rozglądam za dobrym zakładem montujący lpg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę bezawaryjnej jazdy i zadowolenia z Meganki.

Możesz ją zaprezentować w odpowiednim dziale.

 

Zakup dokonany, temat zamykam :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!