Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

gdzie pokrętło POMOCY !!!


Rekomendowane odpowiedzi

posiadam auto scenic i musze wprowadzić kod do raia może ktoś podesłą zdjęcię gdzie jest pokętło do zmiany wartości kodu bo nie umiem sobie z tym poradzić radio to tuner lis i z radia nie idzie wprowadzic kodu co nie nacisnę to pika :-D POMOCY

 

dziękuję za wszelką pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fiken14, jak pisałem na początku, pokrętło jest przy sterowaniu z kierownicy. Jeśli tego nie masz to tak jak zaznaczył zawisza1980 kod można wpisać klawiszami z radia. Żadne zdjęcie nie jest tutaj potrzebne, bo niby czego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że czytać ze zrozumieniem nie łaska ale co tam jak to mówia jak sam nie zrobisz nie bedziesz mieć

 

jakby ktoś potrzebował to jakoś przypadkiem sie dokopałem

 

dsc01378.jpg

 

Więc dzięki za pseudo pomoc

 

Temat Do ZAMKNIĘCIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszą cyfrę kodu odpowiada klawisz "1" i wciskasz go tyle razy jaka jest wartość cyfry, następnie krótko klawisz "src" by przejść do drugiej cyfry kodu i analogicznie klawiszem "2" klikasz tyle razy ile wynosi wartość drugiej cyfry. i tak samo z trzecią i czwartą cyfrą analogicznie za pomocą klawiszy "3" i "4". Aby zatwierdzić cały kod wciskasz na trzy sek "src", do piknięcia i radyjko powinno zagrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że czytać ze zrozumieniem nie łaska ale co tam jak to mówia jak sam nie zrobisz nie bedziesz mieć

 

jakby ktoś potrzebował to jakoś przypadkiem sie dokopałem

 

Ty jakiś cenzura jesteś, damę zgrywasz a jak koledzy odpowiadają to warczysz a na końcu sam wklejasz rysunek sterowania przy kierownicy ( o którym była wcześniej mowa ) i orła zgrywasz. Za brak szacunku kreska Ci się należy. :-D

p.s Scenic I ph I nigdy nie miał takiego radia. :-D

 

A Tobie może za obrażanie userów ??? Resztę na Pw sobie załatwiajcie

Temat zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!