Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

kod błedu B1014, napinacze pasów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, parę dni temu na tablicy zaświeciły się lampki SERVICE + lampka od poduch. Byłem dzisiaj z autem na komputerze ( zamieszczam linki do fotek ) Wyrzuciło błąd B1014, czy może ktoś podpowiedzieć jak się za to zabrać ? Ponadto od momentu kupna auta czyli jakieś pół roku temu nie piszczy ani nie świeci się lampka od zapięcia pasów. Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie ale wole napisać. Megane II phI z 2003 roku

Linki:

63405546.jpg

oraz

74400263.jpg

 

Z góry wielkie dzięki za pomoc :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampki zapalają się jakieś 3 sekundy po włączeniu silnika, poruszałem co nieco pod siedzeniem i znalazłem jakiś "dynks" ciężko to opisać dokładnie, kawałek plastiku podłączonym kablem z metalowym kawałkiem blaszki który można wcisnąć delikatnie ( nie miałem aparatu przy sobie ) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dołaczam sie do tematu. Mam podobny problem. Po ruszeniu zapala mi sie lampa service oraz od poduszki, dodatkowo centralny tak jakby sie otwieral/zamykal (posiadam blokade drzwi zeby mi nikt na skrzyzowaniu nie wsiadl;p). Juz bylem z tym problemem miesiac temu, przeczyscili mi kostki i ponoc napinacze pasow. Byl spokoj az do dzisiaj. Ktos moze poradzic co robic ? czy kostki moge bez problemu sam czyscic ? bo gdzies na forum pisalo zeby uwazac bo moze poducha wystrzelic. I czy czyscic tylko te kostki czy napinacze pasow tez ? jak to zaradzic raz na zawsze ?

 

Zapomnialem dodac ze wczesniej dzialo mi sie tak ze podczas jazdy zapalalo sie to plus centralny sie wlaczal/wylaczal a po chwili gaslo i znowu centralny i tak nawet pare razy podczas krotkiej jazdy.

Edytowane przez wiktorSosnica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!