Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane CC


Sroczek

Rekomendowane odpowiedzi

Czekaj na CC. Ja czekałem dwa miesiące, warto. Samochód jest ładny zamknięty i otwarty. Mam srebrnego który super wygląda zamknięty - ciemny szklany dach.

Wadą 2.0, takiego mam, jest spore spalanie. Nawet do 12l w korkach.

 

Tylna kanapa nie jest rozkładana, z nartami ciężko - szklany dach.

Edytowane przez korge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście człowiek, który sprowadza dla nas samochody, przywozi w większości samochody lekko "bite", przyjeżdżam oglądam uszkodzenie i gościu proponuje kwotę za jaką może to zrobić. Jak nie pasuje to nie kupujesz i tyle <ok> Nie będę ukrywał z niecierpliwością patrzę codziennie na telefon czy dzwonił czy nie:) no cóż mam nadzieję, że niedługo stanę się pełnoprawnym użytkownikiem forum.

 

[ Dodano: 2011-04-02, 12:59 ]

Do oceny

 

 

Szanowni Forumowicze co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to że zaczęła mi chodzić po głowie wersja "zwykła" tylko że Sport. Tylko domyślam się, że koszy utrzymania (nie mówię o paliwie) będą wyższe. Klocki i inne rzeczy.

Więc rozmyśliłeś się z Cabrio czy nie? Mogę zapytać o wiek?

Ja mam 30/31 też chorowałem na Cabrio, ale jak już kiedyś pisałem, zostało mi to wybite z głowy, bo podobno 30latek śmiesznie (żeby nie powiedzieć żenująco) wygląda w takim aucie.

Nadal choruje na bezdachowca, ale już nie szukam na siłe.

Za 5 tygodni będę w kraju to zobaczymy co kupię. zapewne będzie loteria : )

A ty dlaczego chciałeś zrezygnować z cabrio, za mała funkcjonalność czy namowa otoczenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo podobno 30latek śmiesznie (żeby nie powiedzieć żenująco) wygląda w takim aucie.

Sorry ale jak słyszę taki tekst to mi ręce opadają. Co ma wiek wspólnego z samochodem. Ja mam więcej niż 30 lat i podoba mi się CC. Moim zdaniem nigdy nie jest za późno czy za wcześnie na realizowanie marzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego cabrio - bo jest piękne i zawsze marzyłem o takim samochodzie, dodatkowy plus za hardtop, samochód mam zamiar używać przez cały rok, więc jest to ogromna zaleta.

 

Dlaczego się zastanawiam - bo w "Sporcie" kusi te 200 koników z hakiem. Co do tego co mówi otoczenie to mam to w głębokim poważaniu. Acha i jestem delikatnie przed 30 - stką.

 

Jestem zdecydowany na wersję CC, taki samochód "zamówiłem" i na taki czekam. Jak nic się nie ruszy w najbliższych tygodniach trzeba będzie na własną rękę szukać.

 

Zgadzam się zupełnie z robpad, chcesz mieć CC to dlaczego nie? Bo za stary, bo śmiesznie wygląda, bo obciach przed znajomymi/rodziną? Samochodem będę jeździł ja i to ja wchodząc do garażu/samochodu mam mieć uśmiech od ucha do ucha.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sroczek Bravo <ok> za konsekwecję.

Poszukaj CC z silnikiem 2,0T (chociaż to rzadkość) będzie to coś w rodzaju "złotego środka". Silnik oferuje 163KM/270Nm ale zawsze można to poprawić np. na 180KM/330Nm a wtedy :( gwarantowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód, maska z lewej strony troszkę niżej opada, również klapa bagażnika z prawej strony, ale to może być kwestia regulacji na gumowych odbojnikach. Po dokładniejszych oględzina zdjęć, przednim zderzakiem się przytulił, lub źle spasowany, widać to wyraziściej na zdjęciach z lewego profilu. Widać tablice rejestracyjne, chyba się nie boi, chociaż nie napisano "bez wypadkowy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie gadaj, może mieć turbinę, ale dodatkowo dołożyli czipa i te filtry stożkowe czy strumienice, a wtedy jeszcze więcej. Sam myślałem nawet o tuningu i założyłem taki temat do swojego RX4 z silnikiem 2.0, ale stwierdziłem, że chyba fabryka wyposażyła go tak i lepiej nie naprawiać tego co dobre. Obawiam się po prostu, że mógłbym rozerwać skrzynię lub półosie. A czytałem opinię że i tak moja skrzynia jest nadwyrężana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam, że cena jest jakoś specjalnie zaniżona samochód ma 7 lat!!

 

Data I rejestracji 2007, mówimy o wiśniowym?

 

[ Dodano: 2011-04-05, 12:20 ]

Jeżeli sprzedawca poinformuje o stłuczkach (ewentualnych) Uważacie, że warto jechać 500 km??

 

Nie warto. Jeździłem i nie kupiłem. Zawsze kłamali.

 

Po 500km zdecydowanemu na określony samochód często trudno zrezygnować i jakoś łatwiej uwieżyć.

 

[ Dodano: 2011-04-05, 12:35 ]

Ja mam 30/31 też chorowałem na Cabrio, ale jak już kiedyś pisałem, zostało mi to wybite z głowy, bo podobno 30latek śmiesznie (żeby nie powiedzieć żenująco) wygląda w takim aucie.

 

<ok> :( :(

To ile trzeba mieć lat? 20 czy 60?

Ci którzy wybili z głowy CC mają stosowne auto do wieku?

Edytowane przez korge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!