Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane CC


Sroczek

Rekomendowane odpowiedzi

 

<ok> :( :(

To ile trzeba mieć lat? 20 czy 60?

Jeździ się tym na co stać i się podoba. Oczywiście są tacy którzy kupują do ściśle określonych celów. Praca, duża rodzina, wózek dziecęcy itp. Ale poza tym to jaki jest problem w wieku kierowcy? Ci którzy wybili z głowy CC mają stosowne auto do wieku?

 

Wiec Ja sam już nie wiem co kupić.

Ci co mi wybili z głowy to rodzina i dziewczyna. Uświadamiali mnie cały czas że będę odbierany jako gość który szuka przygód z małolatami, a nie jako gość który zarobił wreszcie na wymarzone autko i chce je mieć.

Zresztą dziewczyna ma opory jeździć ze mną takim autkiem, bo mówi ze znów ona wyglądać będzie na blacharę a takiego odbioru nie chce.

Więc sami widzicie, temat skomplikowany.

Zresztą pracuję za granicą ostatnio i wychodzi na to ze kombi jest mi bardziej przydatny. Wiadomo więcej się weźmie towaru z kraju, rower jakiś, znajomych itp.

Więc problem mi się praktycznie sam rozwiązał.

Nadal mnie ciągnie do Meganki CC albo 307 CC bo autko mi sie naprawdę podoba.

W połowie maja będę w kraju to wtedy zapadnie decyzja co kupię. Jeszcze mam chwilkę czasu na zastanowienie się.

Jedno przemawia tylko za Cabrio - Jesli teraz mając 30/31 lat jest za późno to potem będzie tylko gorzej : ) Więc może warto realizować marzenia : ) TAKA refleksja

 

Szukasz opcji z czerwoną skórą w środku? bo znalazłem na necie cabrio z czerwonym środkiem plus GAZ

http://otomoto.pl/renault-megane-salon-pol...-C13049249.html

oraz to :

http://otomoto.pl/renault-megane-cabrio-ka...-C18166027.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzina hmm, nie wiem. Dziewczyna, może wie że inne będą zaglądały do środka ;-)

Nie wiem, ale skoro CC to Twoje wymażone auto to może właśnie na nie zarabiałeś?

Edytowane przez korge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem wcześniej zdecydowany jestem na CC i tak zostaje. Wersja silnikowa najlepsza będzie benzyna (ze względu na małe roczne przebiegi), chociaż jak się trafi wersja porządna w dieslu to nie będę wybrzydzał.

 

Co to opinii innych to Panowie i Panie ale to samochód kupuje się dla kogoś czy dla siebie? Myślę, że nie ma sensu drążyć tego tematu.

 

Nie wiem dlaczego wszyscy patrząc na ten (NEL EŁK) samochód piszą, że za tani, że to, że tamto. Samochód nie ma 3 lat!!! Jest z 2004 roku, no chyba, że ja mam problem ze wzrokiem <ok>

 

Dzwonił człowiek odpowiedzialny za poszukiwania :( i poinformował, że samochody są ale nie dla człowieka, który nie chce ludzi oszukiwać. Jednym słowem stwierdził, że są ale w stanie dość średnim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem poczekać ale Wiecie jak korci <ok> Człowiek na 100% pewny bo póki co kilka samochodów w rodzinie sprzedał i dokładnie pokazywał co i jak jest stuknięte czy uszkodzone. Oglądając samochody na portalu bezwypadkowe (polecam sprawdzić) jestem przerażony co się dzieje z samochodami w Polsce. Klimat chyba rewelacyjnie na nie wpływa (nagle przebieg znika, z samochodu mocno wypadkowego robi się prawie jak z salonu). Tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chwila i namówię się Ja : )

A co sądzicie o tym dieslu co link podesłałem.

Wkleję go jeszcze raz:

http://otomoto.pl/renault-megane-cabrio-ka...-C18166027.html

Wygląda naprawdę ładnie : ) a i ten środek mimo że czerwony to jakoś nie razi po oczach : )

Trochę mi namieszaliście w głowie i odrodził się pomysł zakupu CC <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę bardzo ładna, ja niestety nie posiadam zdolności patrzenia na zdjęcia i stwierdzenia, że coś jest źle spasowane bo się nie znam. Człowiek twierdzi, że jest w 100% bezwypadkowe, widocznie jest pewny.

 

Ja mam 400 km <ok> więc średnio.

 

[ Dodano: 2011-04-06, 18:48 ]

Do Oceny

 

Co Panowie sądzicie?

 

[ Dodano: 2011-04-06, 18:50 ]

oraz 2

 

[ Dodano: 2011-04-07, 22:38 ]

Właśnie otrzymałem maila od sprzedawcy samochodu z tego linka Ełk

 

Cytuję: Samochód sprowadzony w 2007r. do polski z niemiec.W samochodzie był uszkodzony lekko tył (klapa,zderzak),jest ładnie zrobiony i pomalowany.Mechanizm dachu i wyposażenie wszystko sprawne na 100%. Przebieg można sprawdzić u nas w systemie i jest oczywiscie orginalny.

 

O co teraz wypytywać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sroczek - znalazłem coś ciekawego dla Ciebie

http://moto.allegro.pl/renault-megane-cc-c...1553708668.html

Nie napisał tylko czy to cena już po wszystkich opłatach

Wiecie co - tak tu z wami od jakiegoś czasu pisze i coraz bardziej wraca mi do głowy idea zakupu CC <ok>

Dlatego znalazłem tego czarnego potwora. Bo powoli szukam sam dla siebie

Ja mam na tyle utrudnioną sprawę, że w kraju będę dopiero na koniec maja.

Podczas tej wizyty mam w planach coś kupić.

Ale Sroczek ze swoją determinacją w dążeniu do celu zaraził mnie tym CC

Jak wyjdzie zobaczymy. Najważniejsze że kasa na autko jest odłożona więc teraz tylko pozostaje coś ciekawego i pewnego znaleźć :(

Może gość nie sprzeda tego czarnego cacka przez kolejny miesiąc to podjadę i zobaczę co to za cudo. Ale jak Tobie Sroczek się podoba to do działa - oglądaj pytaj itp : ) Za miesiac też będzie coś ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liber sztuka piękna <ok> Domyślam się jednak, że dojdą opłaty a wyjdzie ich pewnie coś koło 2,5 tyś

 

Jestem bardzo zdeterminowany ale trzymam emocje na wodzy. Wolę poczekać i "ustrzelić" coś porządnego.

 

Póki co czekam na info od "mojego" sprzedawcy i Miszy :(

 

Niestety cierpliwość na wyczerpaniu....

 

[ Dodano: 2011-04-18, 21:20 ]

Witam ponownie, niestety opcja z Ełku została sprzedana i poszukiwania trwają nadal :( Z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować Miszy za Wielką Pomoc.

 

Wracając do spraw mniej przyjemnych, czyli poszukiwania:)

 

Do wstępnej oceny:

 

Jedyneczka

 

Dwójeczka

 

Co sądzicie?

 

[ Dodano: 2011-04-28, 19:51 ]

kWIECIEŃ

 

 

Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!