Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

[ Megane I phII ] z LPG, Czy kupię za 8 tys. zł.


booster321

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam zamiar kupić Renault Megane I ph II z silnikiem 1.6 16v z LPG. Przeglądając allegro i inne ogłoszenia jest straszny rozrzut cenowy. Czy za ok 8 tys zł uda mi się kupić zadbane Megane Cllasic lub Coupe z którym nie będę miał problemów ?

 

P.S. Jeśli temat umieściłem w złym dziale to prosiłbym Moderatora o przeniesienie go do odpowiedniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megane I ph II z silnikiem 1.6 16v z LPG za 8 tyś? szczerze uważam, że jest to niemożliwe, oczywiście mając na myśli na prawdę dobry stan :)

chyba, że trafi się okazja, ale wg w tej dziedzinie to rzadkość :) ale próbować warto jak zawsze

Pozdrawiam

Edytowane przez bartosz89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że da się kupić, tylko trzeba się liczyć z przebiegiem rzędu 250kkm (raczej nikt nie wkłada lpg do jeżdżenia po bułki za róg). Ja bym swoją oddał za 8 ... ale akurat nie sprzedaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile waszym zdaniem musiałbym dać za takie autko pomijająć okazje ?

Nie chce kupować na siłę i wolę ewentualnie dozbierać i wtedy kupić coś porządniejszego , a niżeli kupić okazję i potem narzekać Ze Megane to padaka. Nie mam uprzedzeń więć przy kupnie pierwszego autka- Punto też było sporo opini że się sypie to i tamto ale ja nie kupiłem okazji i nie narzekam :)

Czy przebieg 250 tys km odbije się znacząco na stanie Meganki ? Nie mam zamiaru jeżdzić nią wiecznie ,może 4 max 5 lat i max 10 tys km rocznie .

Edytowane przez booster321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przebieg 250 tys km odbije się znacząco na stanie Meganki ? Nie mam zamiaru jeżdzić nią wiecznie ,może 4 max 5 lat i max 10 tys km rocznie .

Moja ma prawie 270k i ewentualnie do robienia tylna belka i w przyszłości (trudno powiedzieć kiedy) sprzęgło. Poza tym standardowo to co psuje się w aucie.

Było by pewnie dużo lepiej tylko miałem dzwona z kretynem i po partacku złożyli mi autko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam lekkiej nogi a przy dzisiejszych cenech benzyny mogę się trochę zdziwić spalaniem, dlatego wolę właśnie LPG. Na benzynie różnica w spalaniu o 2 litry już troche "trzepie" po kieszeni a na LPG tak tego nie czuć

Mam dopiero 21 lat i jeszcze nie jestem bogaty, więc jak naraze koszty są dla mnie ważne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszty? Paliwo to nie wszystko. Nigdy na gazie nie jeździłem, ale może się okazać, że na "dzień dobry" musisz doinwestować w samą instalację. Weź także pod uwagę, że zimą i tak rozruch i jazda na krótkich odcinkach odbywa się na benzynie. Ponadto dobrze utrzymany egzemplarz bez gazu może okazać się tańszy w utrzymaniu, niż zajeżdżony "gazownik".

Edytowane przez michu69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!