Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Proszę o ocenę ogłoszenia tudzież samochodu


fafik258

Rekomendowane odpowiedzi

Renault Megane I

 

Witam forumowiczów,

Autko jw. cena wydaje się być jak dla mnie lekko zawyżona. Ale jeżeli odzwierciedla stan auta po drobnej negocjacji mogłaby być akceptowalna.

Wprawdzie w przyszłym tygodniu planuje oględziny auta, ale proszę o rzeczowe opinie.

Pozdrawiam

Edytowane przez fafik258
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód należy dokładnie obejrzeć na miejscu. Ja nim kupiłem swoje auto jeździłem kilka tygodni oglądać auta, które według mnie mogły być warte zainteresowania. Auto wypucowane, silnik także...

Edytowane przez urbanek666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik to chyba przeszedł zabiegi w salonie kosmetycznym, jak całe auto zresztą.

Licznik skręcony (widać najlepiej po kierownicy, ona nie ma 140k km), pytanie tylko przez kogo.

Przód raczej walony (szpary maski i zderzak), tył też chyba coś oberwał (klapa jakoś odstaje przy lampach z lewej strony).

 

VIN podał to można z czystej ciekawości zadzwonić do ASO i wypytać o ostatnie wpisy, bo w książce ostatni wpis w 2003, a auto sprowadzone w 2008. 5 lat w Niemczech auto serwisowane u pana Zdzicha ? Nie wierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyższe opinie co do komory silnika (niektóre elementy wyglądają nawet na wymienione lub przesadnie czyste), wytartej kierownicy powielają się z moimi myślami. Wydaje mi się że chyba nawet właściciel auta pokusił się o wymianę mieszka zmiany biegów (po 13 latach nie wyglądałby jak nowy).

 

Co do opinii o Starogardzie to niestety fakt... zagłębie handlarzy i bitych aut. Stąd moja ostrożność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bogate wyposażenie,sądzę że jeśli właściciel podaje VIN i może pojechać do stacji diagnostycznej to nie ma nic do ukrycia.Megane ładnie wypucowana razem z silnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sądzę że jeśli właściciel podaje VIN i może pojechać do stacji diagnostycznej to nie ma nic do ukrycia.

Ojjjjj był bym bardzo ostrożny, w ogłoszeniu wiele można napisać, a potem następuje szok.

Też tak ze znajomym się wybraliśmy, gość VIN podał, obiecał w rozmowie telefonicznej możliwość kontroli na dowolnej stacji. Jak przyjechaliśmy to okazało się, że dowolna stacja to znajome OSK, a na słowo ASO to gość się zablokował i koniec biznesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli stan rzeczywiście jest tak idealny jak opisuje go sprzedawca to nie licz na to, że zejdzie nie wiadomo ile z ceny, no chyba, że gościu chce się go pozbyć, to, że auto jest wypucowane nie musi być od razu negatywne, ja swojego też maziam różnymi środkami kosmetycznymi bo lubię tak mi się podoba. Teraz trzeba w miarę możliwości zweryfikować, czy właściciel dba o auto bo ma taki zwyczaj, czy tylko do sprzedaży, warto w tym celu pozaglądać w zakamarki i sprawdzić czy tam też jest posprzątane, uwierz mi, że jak był w zakładzie kosmetycznym to z doświadczenia wiem, że mało by zadał sobie tyle trudu, aby go dogłębnie wysprzątać. Widać tu parę miejsc, które na prawdę dawno nie były czyszczone np fotel kierowcy jest upaćkany. Kierownicą za bardzo bym się nie sugerował, gdyż nie od dziś wiadomo, że jakościową są one kiepskie, gałka zmiany biegów jest ok nie sądzę, aby była wymieniana, tak jak ktoś wyżej napisał

Pozdrawiam i powodzenia życzę<piwko>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!