Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Coupe do oceny


udarr

Rekomendowane odpowiedzi

Za mało zdjęć, aby coś konkretniej powiedzieć.

Na pewno do zrobienia będą progi (co najmniej jeden). Widać to na ostatnim zdjęciu, na dole drzwi.

Jest wycięty tylni zderzak, pewnie był wstawiony jakiś pseudo Mugen, lub coś w tym stylu. Teraz wygląda jakby był wstawiony tłumik uniwersalny, puszka wisi pod zderzakiem.

Gałka biegów nieoryginalna, obszyta kierownica: podejrzewam, że auto ma większy przebieg, niż deklarowany.

Jeszcze co może być (niestety zdjęcie nie bardzo wyraźne), tylna prawa lampa jest wyżej, niż lewa.

Generalnie, jeżeli silnik się nie poci (czyli brak wycieków), można autko za tą cenę chociaż obejrzeć.

SPRAWNE, UŻYTKOWANE PRZEZ KOBIETĘ

Nie widzę tego jakoś: zmieniony przedni zderzak (na wersję z phII), białe tarcze zegarów, wspomniany tłumik. Nie znam nawet jednej kobiety, którą by to interesowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Nie sądziłem, że tyle można znaleźć defektów z tych marnych zdjęć. Prawdopobonie się tam przejade bo czuje, że z ceny można jeszcze zbić szczególnie jak mu przedstawie Twoje spostrzeżenia ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarówno kierownica a dokładniej skóra na nie są oryginalne nie obszywane gdzieś w zakładzie tak samo białe zegary <piwko>

 

Nie zrozumiałem. Kierownica nieorginalna, nie obszywana w zakładzie ? Czy na odwrót ? Zegary wymieniane to chyba nic złego skoro komuś się bardziej podobały, mi nawet pasują.

 

Coś jeszcze o tym aucie ?

 

Co do przebiegu to nigdy na to nie patrze odkąd kupiłem passata 200kkm, który miał w rzeczywistości ponad 400k...Po prostu trzeba pojechać do aso wydać te 200-300zł i być pewnym co do zakupu w końcu 5000zł drogą nie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sprzedający deklaruje na początku, że "CENA DO DUUUŻEJ NEGOCJACJI. MUSZĘ SPRZEDAĆ, PONIEWAŻ WYJEŻDŻAM Z KRAJU. POLECAM <piwko>" to auto ma więcej na sumieniu a może raczej sprzedający nie chce zbyt dużo o nim powiedzieć bo wie jaki jest stan faktyczny auta. Najczęściej już na początku trzeba włożyć znaczne pieniądze w auto.

Edytowane przez urbanek666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej drugiej nie widzę zastrzeżeń cena wcale nie jest wysoka jedyny minus to brak poduszki pasażera troszkę ubogie wyposażenie ja bym ją brał.

Ta pierwsza jest beznadziejna tył bity nieoryginalne zegary widać że był tjuningowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylny zderzak wygląda na ten z od wersji po lifcie. Być może miała stłuczkę i dlatego ale o niczym to nie musi od razu świadczyć. Ciężko jednak mi uwierzyć, że za 5k kupi się zadbanego F7Ra... Myślę, że musiałbyś w niego naprawdę sporo włożyć <piwko>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!