Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megan 1.9d


Marccin3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie ile koni mechanicznych ma Renault Megan z 1997r. z silnikiem 1.9Diesel? I jeszcze jedno pytanie ile ON mieści zbiornik? Spala podobno 6l/100km jeszcze nie wiem bo ile w praktyce bo mam go niecałe 2 tygodnie. Moge jeszcze napisać że fabryczny imobilizer wysiadł i jest zrobione obejście czy założony inny przynajmniej z tego co poprzedni właściciel mówił. Kosztował mnie 11 tys. to dla tych którzy chcieli by sobie kupić takie autko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg 160tys. w moim też jest wszystko sprawne. Problem w tym że nie było gdzie kupić tego samochodu. Ale jak wiesz gdzie kupić taki samochód taniej to jak będe na drugi raz kupował to zgłoszę się do Ciebie i zaosztędze :D

 

[ Dodano: 2007-08-28, 17:27 ]

Te samochody były tansze w tym roczniku ale 3 drzwiowe. Był jeden fajny w Sarnowie sprowadzony z niemiec, pełen wypas bez skóry za 7900+oplaty ale 3 drzwiowy. Niemiec wszystkie plastiki w srodku wymienil pod kolor samochodu i jeszcze tam takie bajery. ale z 5 drzwiowych nic lepszego nie znalazłem. Tansze były niby nie bite a tona szpachlu na karoseri. Ten wygldał najlepiej chodz ma pare rysek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bronius, i chyba coś :D jeszcze. W moim dT jest chłodnica powietrza doładowania ale ani w papierach ani na listwie na drzwiach nie mam "i" Moc silnika to także tylko 90KM, myślę, że różnica jest jeszcze w programie zapisanym na czipie sterującym pracą silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Też jestem od miesiąca użytkownikiem Megi 1.9D i narazie na temat spalania mogę powiedzieć tyle, że z wyjazdu wakacyjnego wyszła mi średnia 5.2!! Co mnie bardzo ucieszyło. Widzę jednak, że z jazdy miejskiej wyjdzie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!