Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

stukanie przy zjeździe z krawężnika, amortyza


Rekomendowane odpowiedzi

pomogło dospawanie kawałka płaskownika w celu odepchnięcia sprężyny na tyle aby nie ocierała o podkładkę oporową.

 

Chryste boze... dospawanie plaskownika... takim sposobem to robmy sobie glebe wylewaniem warstwy betonu na podloge. Nie twierdze ze to nie dziala, ale witac po to Żan-Pjer tak to wymyslil zeby tak bylo. Ja kiedys tez mialem wahacze robione "na krotko" to po jakims 1000 km tak zaczelo nosic samochod na zakretach ze plywanie lodka wydawalo sie precyzyjne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!

 

Wczoraj pojechalem do swojej laski, porzucalo mnie troszke na drodze do jej domu i na podworku bo po ostatnich deszczach porobily sie doly. Nagle jak wracalem zaczelo mi strasznie tluc w lewym przednim kole ale to tak ze na kazdej nierownosci i skrecaniu slychac łup. Nawet jak sam nacisne maske nad kolem to za kazdym razem cos tłucze (a moze ociera) w kazdym razie gloooosno. Mam w tym kole juz zwalona koncowke drązka ale czy to ona tak moze tłuc? A moze to przez maglownice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez mnie juz nie zalamuj !!!

 

Niecale pol roku temu wymienione byly sprezyny i amory i tez po tej wymianie zaczelo tluc przy przejezdzaniu przez te graby zwalniajace. To ze koncowka drazka sie wyrobila wiem od dawna ale czy to mozliwe zeby ona tak tłukła? Tych koncowek, drazkow whaczy swozni itp to jest tam do zajechania.

Ja cenzura mam dosyc tego samochodu, to moje szczescie jest jakies zezowate.

Poprzedni wlascicel jezdzil bez zadnych dodatkowych kosztow a jak tylko ja go wzialem to sie wszysto na raz posypalo cenzura. Sprzedam go w cholere i kupie sobie rower :evil:

 

Proszę cenzuralnie się wysławiać na forum. To że wstawisz **** niczego nie zmienia. :?:Na forum można pisać z polską czcionką - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezii jeśli tak mocno nawala to będzie łatwo zdiagnozować.. spróbuj ..choćby ostatni raz to naprawić.. mi wciąż stuka ale powiedziałem cenzura naprawie jak sie samo do konca to "coś" (część) rozsypie, mam to gdzieś.. pozdro

 

Proszę cenzuralnie się wysławiać na forum. To że wstawisz **** niczego nie zmienia. :?: Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest jak kupuje się auto po kimś kto nie inwestował w autko, wtedy samemu trzeba płacić :?:

końcówka drążka kosztuje 40 zł, nie wiem w czym tu zwlekać z wymianą, tłuc może wiele rzeczy np, łożyska amortyzatorów, poduszki amortyzatorów

gdyby końcówka była wybita to oprócz tłuczenia miałbyś problem z utrzymaniem kierunku jazdy na wprost bo koła względem siebie mogłyby się przemieszczać (bo byłby luz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh cud !!! Podszedlem do auta i znowu sprawdzam jak to tlucze, naciskam na maske nad kolem raz, drugi, trzeci... cos jakby sie lekko zawieslio w czasie wracania na swoja pozycje i... juz nie stuka :shock: wsiadlem poszalalem troche po zespole parkingowym... no nie tlucze. Jutro jade wymienie te koncowki drazkow to powiem im o tej przygodzie, moze cos tam znajda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!