Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Porada prawna


Rekomendowane odpowiedzi

W zeszłym roku w marcu wymieniono mi głowicę, pompę wodną, uszczelkę pod głowicę, zaplanowano rozrząd, wymieniono pasek rozrządu. Przejechałem 3tyś. km. W trakcie jazdy pękł pasek rozrządu. Samochód odstawiłem do warsztatu, w którym została wykonana naprawa przed rokiem na kwotę 3200zł. Mechanicy z warsztatu już tydzień czasu nie odzywają co do naprawy samochodu. Oznajmiłem że nie zapłacę ani grosza, ponieważ według informacji jakie posiadam pasek nie powinien pęknąć po tak małym przebiegu. Uważam, że mechanicy źle wykonali swoją prace a warsztat powinien wyremontować mi na nowo samochód.

 

Posiadam Renault Megane I 95r., a głowicę według mechaników dosłałem z Renault Megane 2005r.

Posiadam potwierdzenie co do wykonanych prac oraz wyszczególnione wymienione elementy na kartce papieru z pieczątką zakładu i podpisem(nie jest to faktura).

Co mam w tej kwestii zrobić, czy mogę iść do sądu, czy polubownie załatwić sprawę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwarancję jakąś za usługę i części powinni dać,piszesz,w temacie,że megane IphI ,ale głowicy z Megane z 2005 r nie mogli dać bo to byłby gruby tuning ^^ zupełnie inne silniki .Chyba,że piszesz o młodszym aucie,a w temacie jest błąd .Mechanicy wzięli sporą kasę jak za powyższą robotę . Przydałaby się opinia rzeczoznawcy co było powodem strzelenia paska ,czy złej jakości pasek ,czy też nieprawidłowy montaż .

Edytowane przez andrzej27r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po odbiorze samochodu zostałem poinformowany, że została zamontowana głowica z Megane 05r. jeżdżącej na benzynie. Sam posiadam Megane 95r. z gazem.

 

Dodano: 19 sie 2011 - 18:08

W takim razie, oni coś przekombinowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!