Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

mala ilosc paliwa w baku - problem


sancho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy na forum i mam takie pytanie:

Mam renault megane 1.9dci 102Km , bak ma 60 litrow i niby wszystko jest ok, ale jak dochodze do granicy rezerwy, to wystepuje czasem taki problem. Otoz samochod zaczyna sie krztusic i gasnie po czym zapala sie lampka silnika i stop oczywiscie. I teraz nie wiem co moze byc przyczyna? jak zatankuje to problemu nie ma, wiec wyglada to jakby nie mogl zassac paliwa...a w srodku paliwa bylo 12 litrow i ten problem juz wystapil. Ktos wie co moglbym we wlasnym zakresie zrobic? Wymienilem filtr paliwa na nowy, wszystko niby ladnie, ale koncowka na baku, ostatnie 12 litrow i zaczyna sie problem...potrafi mi nie odpalic np. za pierwszym razem. Przy wiekszej ilosci paliwa w baku nie ma zadnych problemow z odpaleniem nawet w ostatnia zime. Takze prosze o jakas rade jesli mozna. Z gory dzieki!

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie sam czujnik jest uszkodzony- masz może komputer na pokładzie, jeżeli tak w opcjach serwisowych licznika masz szacowaną ilość paliwa- może sam licznik oszukuje?

 

I nie dopuszczaj do jazdy na rezerwie :) , szkoda samochodu naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to nie jest upierdliwe, bo nie dopuszczam do jazdy na rezerwie, ale zdarzyło mi się tak, że w najmniej oczekiwanym momencie (przy wjeździe na spore wzniesienie) samochód zaniemógł :) Dlatego moje pytanie. Filtr zmieniony, STP czy jakos tak do baku wlane. Błędów żadnych nie ma. Za pompą nową to mi się nie spieszy, bo za dużo kosztuje :P

Dzięki wielkie za wszystkie odpowiedzi!

Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!