Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Tylna klapa i malutkie wgniecenie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Niefortunnie na moją megi rzucił się skuter, stawiając go na nóżkę (stał z tyłu samochodu bo mam za mały garaż by to wszystko pomieścić) za blisko go postawiłem i rączka od hamulca wgniotła lekko tylną klapę, próbowałem ją wyciągnąć lecz zawadzał mi silniczek od wycieraczki i nie chciało mi się go demontować i zamiast wyprostować porobiłem takich lekkich pagórków z drugiej strony. Wygląda lepiej niż wtedy bo aż tak bardzo nie widać :), ale dalej szczypie w oczy. I moje pytanie jest takie: czy można to jakoś zrobić w tańszy sposób niż oddawanie do blacharza? Czy trzeba malować cały element czy tylko tam gdzie jest to wgniecenie?

 

Pozdrawiam i liczę na odpowiedzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast samodzielnie wyklepywać, trzeba było od razu pojechać do blacharza, możliwe, że dałoby się to naprawić bez śladu. Teraz to nie wiadomo.

Poza tym jak klepałeś to wszystkie elementy, które przeszkadzają trzeba zdemontować. Nie ma tak

nie chciało mi się go demontować
.

Teraz koszty będą większe. Zresztą co tu podpowiadać jak nie widać? Szklana kula nadal na wakacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jedynie wchodzi w grę wyklepanie tam gdzie jest wgniecenie, szpachlowanie i malowanie całego elementu? Czy dałoby radę zrobić to żeby zamalować tam gdzie było robione i spotblenderem żeby nie było widać różnicy w przejściach lakieru? Bo jeżeli będzie to malowanie całego elementu to się nie opłaca bo prawie nie widać, zależy jak się patrzy. Dla mnie niefajnie wygląda i chciałbym się tego pozbyć :)

Edytowane przez sykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki masz lakier? Nawet w przypadku niewielkiej reparaturki powłoki lakierniczej może pozostać ślad. Dlatego zwykle maluje się cały element.

spotblenderem

Nie wiem co to jest ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!