Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kod immobileizera, aktywacja, działanie, budowa kluczyka


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko też potrzebuję kod Immo.

Chciałbym żeby to była przyczyna nieodpalanie auta :x

Wszystko w aucie działa tylko gdy przekręcam już na zapłon martwa cisza :(

Megane I classic 97r. 1.6e

Vin-VF1LA0F

Kluczyk-SR73L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów,

sorka że pierwszy post w sprawie kodu immo, ale chciałbym się zabezpieczyć w razie awarii jednego kluczyka ( jeden działa, ale jest drugi który został prawdopodobnie rozkodowany )

 

Megane I phI 96rok 1.6e 90KM początek VIN: VF1BA0 numerki z kluczyka: 96049 S6LLL

 

Z góry dziękuję za pomoc, oby się udało zaprogramować :) a jak się ogarnę to pokażę moje cudo :)

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego zawisza.

 

Niestety póki co nie udało mi się przyuczyć drugiego kluczyka. Może coś robię nie tak jak powinienem. (po wprowadzeniu kodu przyciskiem od CZ kontrolka od immo oraz żółta kontrolka z błyskawicą szybko mruga - nie udało mi się znaleźć na forum co to oznacza, ale nie ma tego etapu, że zapala się na dłużej i gaśnie - i nie przechodzi w dalszy tryb programowania. Albo jest jeszcze druga możliwość, że to nie jest klucz od tego auta... Dzisiaj jeszcze po pracy będę próbował to zrobić.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, oba kluczyki dają bardzo podobny błysk niebieskim światłem (2 błyśnięcia), baterie zmierzone miernikiem są dobre, czerwona dioda na pilocie również mruga.

Jak wrócę do domu sprawdzę jeszcze raz. Może obudowę kluczyka poprzedni właściciel zmieniał, sprawdzę kod z działającego kluczyka i wygeneruję kod immo. Bo podejrzewam, że jest to zły kod awaryjny i dlatego mruga. Widziałem na YT, że w przypadku nie rozblokowania immo z pilota, dzieje się dokładnie to co u mnie po wpisaniu tego kodu, a po wpisaniu poprawnego kodu ta kontrolka gaśnie i dioda immo zaświeca się na stałe.

 

EDIT

Panowie i Panie, temat ogarnięty. Tak jak przypuszczałem mogła zostać zmieniona obudowa w drugim kluczyku i kod immo był błędny, dlatego się blokował po jego wpisaniu. Oba klucze przyuczone i działają aż się miło robi na sercu :)

Dzięki za pomoc.

W razie potrzeby mam ten program i służę pomocą w generowaniu kodu immo. :)

Edytowane przez _Raq_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!