Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od początku kiedy kupiłem samochód nie działały mi te rzeczy, które za chwilę wymienię. Próbowałem coś sam robić, ale niestety Renault to dla mnie nowość i zupełnie co innego w porównaniu ze wcześniejszymi samochodami, więc tak nie działa:

-Nawiew, działa tylko ten, z lewej strony kierownicy i bodajże od 3 biegu

-Podgrzewane fotele

 

Nie chce zakładać tematu w nowym dziale, ale jeśli trzeba to założę, ponieważ problemy jeszcze mam z:

-halogenami, kontrolka się świeci, sprawdzałem kable, bezpieczniki i niby wszystko ok,

-prawa pozycja, kable, bezpieczniki, żarówka wymieniona, ale nic

-kontrolka paliwa, cały czas leży na samym dole i świeci się rezerwa

 

I jeszcze jedno pytanko - gdy jest na obrotach tak mniej wiecej 3,5-4tys zaczyna śmierdzieć, czy to może być wina dziurawego katalizatora?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zakładać tematu w nowym dziale,

Wypadało by przynajmniej poszukać na forum odpowiednich działów i tam poszukać odpowiedzi.

Ad1)jak masz filtr p.pyłkowy to go wymień, jak nie masz sprawdź co się dzieje z ustawieniem kierunku nawiewu na panelu ogrzewania.

Ad2)może być spalona np. mata, bezpiecznik spalone kostki

Ad3)A prąd dochodzi? Sprawdź kabelki przy przełączniku, przy kierownicy

Ad4)jw

ad5) czym śmierdzi?

 

To tak na początek.

Zalecam jak wyżej, poczytaj forum. Jeżeli zostawię to tak jak jest to zrobi się totalny bałagan.

 

Zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!