Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

megane do oceny


bajerek1983

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm.. tak na szybko, to przód jest od Megane po faceliftingu, bo z tym przodem wychodziły Megany od 1999 roku. Więc, albo byłą bita, i ktoś dał nowszy przód, albo to tak zwany tuning(bo nic innego podchodzącego pod ten opis z aukcji nie widzę:)) Zalecam wysoko posunięta ostrożność:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak przód nie jest od coupe, przód nie jest od tej budy. Odpuść sobie, chyba, że lubisz inwestowac kasę w auto, które najprawdopodobniej okaże się skarbonką. Jest duży wybór coupet, a trafiłeś akurat na taki "rarytas" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy już powiedzieli wszystko ale ja z własnego (małego, ale jednak) doświadczenia mogę powiedzieć, że po zużyciu kierownicy i tapicerki do tych 129 tysięcy spokojnie można z 80 dorzucić. Bo rocznik ten sam co moja, zużycie też podobne, a moja właśnie te kilkadziesiąt tysi "starsza" :)

Edytowane przez lecho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia meganka, którą tu wrzucam. Już Was więcej nie będę męczył.

megane cabrio 1,6

Tak przy okazji powiedzcie mi na które silniki warto zwrócić uwagę, a które sobie kompletnie odpuścić.

 

/0cool: a jakbyś miał na oku 10 aut, to powstałoby 10 tematów? Nowy temat pozwoliłem sobie dopiąć do poprzedniego.

Edytowane przez 0cool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ napisał, przecież takie wyposażenie ma 99% CC, ale i tak nie jest full wypasem jak zaznaczył, bo lusterka są manual. Radio nie jest fabryczne, więc trzeba sprawdzić czy współdziała z pilotem pod kierownicą. Dokładnie obadajcie lakier, bo te naklejeczki Racing to może być ściema. Kiera ma nakładkę skórzaną, ale i tak widać, że jest zniszczona na ponad 180 000 km, mimo, że wstydził się napisać ile zrobione. Auto raczej świeżo sprowadzone, bo na szybie jeszcze naklejka zielona 4 z Niemiec.

Oczywiście czekaj na odpowiedzi forumowiczów, którzy znają się na CC, bo ja napisałem tylko moje uwagi.

Edytowane przez Zygmunt Małek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeszcze będzie dostępna to w sobotę będę ją oglądał. W rozmowie przez telefon powiedział, że ma nakulane ok 120-130 tys. Jeśli chodzi o szczelność dachu to spytawszy się klienta o wizytę na myjce nie robił żadnych problemów. Chociaż i tak mam zamiar na nią jechać. A na oglądanie wybieram się z mechanikiem.

 

Dodano: 06 paź 2011 - 19:13

Poprzednie meganki mają już nowych właścicieli więc podsyłam kolejną bryczkę.

 

Wiem o niej, że coś skrzypi w prawym tylnym amorze i na nadkolu pojawiło się ognisko rdzy. Gościu już sam z siebie mi o tym powiedział, kazał wycenić naprawy i na tej podstawie będziemy się targować. Rozrząd był wymieniany 40 tys. km temu, kiedy będzie trzeba go znów robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!