Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prosba o pomoc w ocenie


krzysszu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam do forumowiczów prośbę o pomoc w ocenie tego samochodzika.

Widzę oczywiście pewne niedoskonałości na tyłku :) Może ktoś z Was zobaczy coś jeszcze ;)

 

P.s. Podpowiedzcie na co zwrócić uwagę przy kupnie takiej Meganki (jakieś typowe ogniska korozji, na co patrzeć w silniku)

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgniotki tylnej klapy, po obu stronach nad klamką to już chyba zauważyłeś, (ciekawe jak to zrobił tak ładnie symetrycznie), po za tym sprawdź, czy w dowód rejestracyjny wbity jest hak, (kolega ostatnio kupił autko z hakiem, ale nie zwrócił uwagi, że w dowodzie nie ma o tym mowy). Zdjęcia trochę nie halo, ale kierownica ma chyba inny odcień niż poducha,ewentualnie ma więcej najechane i gostek czyścił obręcz kierownicy. Czy mi się wydaje, czy na tylnych szybach naklejka PIKUR-a czy bardzo podobna wzorem np. auto-alarmu? Cena nie jest duża, ale to komis, a on musi zarobić minimum 500zł, a cenią zawsze co najmniej 1000 zł więcej. Najprościej, podjechać do komisu rozpytać, zapisać sobie po cichu tablice, a dalej ... to już mogę tylko na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód nie stoi w komisie. Dodany na ich profilu przez grzeczność (znajomi właściciela komisu - pewnie odpowiednio poinstruowani jak sprzedawać autko)... Tylko jak zawsze pojawia się "ale", użytkowniczka auta nie ma pojęcia gdzie szukać, kiedy był założony gaz... Więc muszę się do niej udać i przejrzeć papierska - bo jeżeli homo na butlę kończy się w niedalekiej przyszłości, to nie ma sensu kupować.

P.s Też mnie zastanawiają te ślady na klapie :) Naklejka chyba BearLocka

Edytowane przez krzysszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dogadacie się co do ceny, to czemu nie kupować? Homo butli się kończy? - zakup nowej bardziej się opłaca, jeśli zamierzasz autkiem śmigać trochę dłużej niż 2 lata. Kwestia jeszcze, czy był ten gaz dobrze założony i czy właściciel/ka dbali o niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, jeżeli silnik będzie ok, i "naocznie" autko będzie wyglądało podobnie jak na zdjęciach, a do tego jeszcze dogadamy się co do ceny to wezmę maszynę. A miał ktoś doświadczenia z tym silnikiem na gazie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!