Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Swiecaca lampka od poduszki powietrznej .. ??


grappa01

Rekomendowane odpowiedzi

Tak nie powinno być.

Jest kilka opcji:

- styki się poluzowały i coś nie styka

- masz furę po dzwonie i ktoś nawet się nie fatygował by poduszki wstawić

- może napinacze masz wystrzelone?

Pojedź do ASO lub do kogoś kto ma komputer i podłączy do niego autko. Wyjdzie co jest nie tak :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, że tak się wepnę do tematu. Ten kolega ma widzę coś ogólnie sporo problemów.

Kto by się podjął spotkania i określenia co z tym autem się dzieje. Trzeba sprawdzić co z immobem bo jak wiedzę na filmie od kolegi to coś nie tak bo odpala mimo mrugającej lampki od immoba. Coś ma też z zamkami. Jak ktoś jest bardziej obeznany w temacie a mieszka nieopodal Łodzi to kolega chętnie podjedzie i popyta co i jak. Może macie jakiegoś sprawdzonego elektryka w tych okolicach co coś poradzi na te przypadłości.

Ogólnie widzę, że coś z tym autem nie teges na moje oko. Albo po dzwonie tak jak bronius pisz,e albo jakiś amator tam dłubał.

Nie piszcie tutaj rozwiązań (porad) - te kolega już otrzymał.

Chodzi o to aby się z nim spotkać LIVE !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bylem w ASO w Łodzi konce Limanowskiego i oczywiscie koles wyszedl i powiedzial tak: "musielibysmy pierw wymienic kluczyk (600zł) i wtedy mogliobysmy cos naprawiac bo ja inaczej tego nie widze (czyli dopiero od tych 600zł zaczelaby sie naprawa i pewnie za kolejne 600-1000zl)" wiec podejrzewam ze jesli mam w naprawe ladowac min 1000zl to pojade do zwyklego elektryka i chyba mi to wsyzstko wymontuje i niech wrzuca autoalarm i centralke od nowa bo to taniej wyjdzie, a w ogole jaka cena moze byc prz yinstalacji autoalarmu i centralki razem z robocizna ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
... mam pytanko bo ciagle sie swieci zolta (pomaranczowa) lampeczka od poduszki powietrznej...

 

Od pewnego czasu równiez w moim Scenic-u 1.6 98r. zaczeła palić sie ta sama lampeczka od poduszki powietrznej. Zaczeło sie to od momentu kiedy wymieniałem amortyzatory oraz filtr kabiny. Podobno nie ma to nic wspolnego ze sobą i jedynie to zbieg okolicznosci. Zauważyłem ze po przejechaniu np 150 km po wyłaczeniu i właczeniu silnika lampeczka gasnie i wszystko gra. Byłem na kompie i nie wykazal on zadnych błedów i podobno trzeba przejrzec styki itp. grappa01 powiedz prosze jak rozwiazałeś u siebie ten problem, i moze ktos inny moze mi pomoc co dalej i gdzie robić. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

ja z ta dioda zrobilem tak ze rozkrecilem caly panel i zaczalem wsyzstko po kolei dociskac, wyjalem tez niektore kontrolki i jeszcze raz je wlozylem i pozniej wlaczylem stacyjke i jakims cudem ta glupia dioda przestala mi swiecic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No juz swojego Scenic-zka podłączałem do komputera i nie wykazał on zadnych błedów. Nie było zatem nawet co kasować i wynika z tego ze wszystkie 4 poduszki oraz napinacze są ok. Powiedzieli, ze pozostaje przejrzeć elektyke bo musi gdzies nie stykać lecz nie wiadomo ile bedzie to kosztowac bo mozna od razu trafic na "niestykajacy styk" a mozna go szukac pare dni i nocy. Swojego czasu gdy ruszalem styki pod schowkiem to na chwile problem znikał, ale tylko na chwile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!