Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

pomoc w ocenie / na co patrzec


mardoczek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowym czlonkiem tego forum dlatego na poczatku powiem Dzien Dobry Wszystkim :)

Nie jestem znawca ani tym bardziej specjalista a moja wiedza na tematy motoryzacyje krzyczy o pomste do nieba. Chcialbym zostac szczesliwym posiadaczem Meganki, od zawsze podabaja mi sie te auta i w koncu spelni sie moje marzenie ;)

I teraz rodzi sie pytanie, na co i jak patrzec przy ogladaniu?

co sadzicie o tym modelu http://otomoto.pl/renault-megane-coupe-klimatyzacja-C20835768.html ?? pare dni temu widzialem je w komisie, choc widzialem to moze byc zaduzo powiedziane (obejrzalem z zew. powierzchownie), dostrzeglem delikatne (prawie nie zauwazalne) wgniecenie w masce przy znaczku Renault. Nie przygladalem sie dokladniej gdyz nie bylem jeszcze zdecydowany co bede bral, jednak marzenie z dziecinstwa wzielo gore ;)

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6, pkt. 5.7

 

0cool

Edytowane przez 0cool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak tył od nowszej wersji, brak uszczelki maski na przednim pasie, poduszka kierowcy nie jest z coupe. Odpicowana konkretnie na handel.

Ogólnie rzecz biorąc ulica Modlińska to zagłębie gratów, ja bym tam na pewno auta nie szukał.

Często auto na zdjęciu wygląda ładnie, a na żywo okazuje się, że to trup.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem zobaczyłem i szybciej uciekłem niż się spodziewałem :-( co prawda blachę miał w dobrym stanie mimo iż twierdził ze przód był ok to było widać że był robiony ( silikon na lampie, atrapa w jednym miejscu nie dochodzi w innym zaś dokręcona śruba), z elektryki nie działa opuszczanie szyby kierowcy i pewnie coś jeszcze by się znalazło, jak na stan licznika (nie całe 170000) gałka od zmiany biegów przetarta tak ze prawie nic na niej nie widać. I to co "najpiękniejsze" nie odpalił za 1 razem a gdy już odpalił to nawet taka ciemnota jak ja wie ze coś jest nie tak, może nie wiem co jest nie tak, ale wiem że nie tak powinien chodzić ;-)gdyż silnik zgrzytał w dość dziwny sposób :-( nie pozostaje mi nic innego niż dalej wytrwale szukać

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6, pkt. 5.7

 

0cool

Edytowane przez mardoczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!