Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Radio-które wybrać?


Werderaner

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam zamontowane radio SONY CDX GT 23 X.

Chciałbym pokusić się o odrobinkę lepszy sprzęt grający.

Mój budżet to 350 zł.Wymaganie: USB i lepsze radio niż obecne.

 

Do wyboru:

1. Kenwood KDC-4051

2. Alpine CDE-120

3. Clarion CZ201E.

 

Proszę o pomoc w wyborze.

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Pawłem.

Jestem szczęśliwym posiadaczem Alpine CDE-111RM. Dźwięk super, posiada najpotrzebniejsze rzeczy (mp3, USB) i stosunkowo tanie. Podczas zakupów zastanawiałem się nad Clarionem, ale bardzo nie podobało mi się działanie przycisków i wygrało Alpine :)

Proponuje: udaj się do sklepu i posłuchaj jak grają, zobacz czy obsługa radia jest intuicyjna. Przede wszystkim Ty będziesz jeździł samochodem.

Pamiętaj że dobre radio to tylko połowa sukcesu, a druga to dobre głośniki ;)

Edytowane przez kawapromyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym pokusić się o odrobinkę lepszy sprzęt grający

1. Co to znaczy?

2. Czego oczekujesz po zmianie?

3. Z czym to ma grać?

4. Co ci Przeszkadza w obecnym sprzęcie?

5. Czy tylko nowe wchodzi w grę?

6. Budżet jest do nagięcia?

 

Po takich informacjach można coś powiedzieć co będzie lepsze i czy w ogóle będzie lepsze a nie sugerowanie tego "co się posiada" bo przecież "moje jest najlepsze"....Ja zaproponuje HX-D2 bo dlaczego nie? Skoro podana propozycja i tak przekracza budżet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dreamerek, używane Alpine CDE-111RM można kupić za ~250, nowe obecnie już przekracza budżet (na skapiec.pl) ~370, chociaż ja swoje kupowałem jeszcze za 341. Nigdzie też nie sugerowałem, że moje jest najlepsze. Natomiast, jeżeli używam dany sprzęt, to mogę (i mam) jakieś zdanie na jego temat.

A Ty proponujesz HX-D2 - bez komentarza.

Może lepiej niech Werderaner się wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że dyskusja ożywiona. Ktoś mi tu proponuje sprzęt za prawie 6 tysięcy...Dziękuję...postoję.

Za namową kolegów dotarłem do sklepu car audio.Budżet był nieprzekraczalny...Clarion zajął 3 miejsce.

Wygrał...niespodzianka...Kenwood...jakoś mi nie podejszła Alpine 120 a 111 była poza zasięgiem.

Chciałem nowe radio.O głośnikach pomyślimy. Na razie są helixy dark blue 52.1.Na rozbudowę przyjdzie czas.

Dziękuję za wszelkie sugestie.

Temat uważam za zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!