Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Problem z centralnym zamkiem


Jarek1990

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od jakiegoś czasu mam problem z moją Megi. Mianowicie wariuje centralny zamek. Raz działał,raz nie a teraz gdy odłączę na jakiś czas akumulator i na nowo go podłącze przez chwilę otwiera i zamyka zamki prawidłowo a następnie znowu przestaje działać. Czasami również nie wszystkie zamki działają prawidłowo po takim restarcie. Miał ktoś podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo, z tym że mam centralny nie w wyposażeniu. Niestety nie ufam już centralce czy się otworzy czy nie więc auto zostawiam otwarte. Mam o tyle większy problem że mam obie wkładki w drzwiach uszkodzone i jedyne wejście awaryjne mam przez bagażnik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie baterii w pilocie? A co do wkladek zamków to dziala mi tylko prawa więc zdejmuje obicie z lewych drzwi, zamykam je od środka i wychodzę prawa stroną:D nigdzie nie moge Kupic pasujących władek:(

Edytowane przez Jarek1990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Ja mialem tez problem z zamkami a mianowicie jak kupowalem Renie to niedzialaly zadne zamki tylko centralny.I mianowicie znalazlem na Ebay.uk i Ebay.pl komplet zamkow kupilem i zalozylem i dzialaja do dzis a oto link

 

http://www.ebay.pl/sch/i.html?_nkw=zamek+renault+megane&_sacat=0&_odkw=zamek+renault&_osacat=0&_trksid=p3286.c0.m270.l1313

 

Pozdrawiam wszystkich!

 

Przepraszam za polskie znaki.Mieszkam poza granicami PL

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzięki, o takie mi właśnie chodziło bo we większości sklepów mimo podania wszystkich danych samochodu wkładki nie psują :D

Chodzi tu o te dźwigienki z tworzywa, do tej pory spotkałem się tylko z takimi mniej wygiętymi i już nie pasowały

 

Dodano: 13 lis 2011 - 11:59

A wracając do tematu kolego Andru_s o wymianie jakiej baterii mówisz? W pilocie?

 

Dodano: 29 lis 2011 - 20:35

czy przyczyną może być moduł komfortu? bo nie działa mi jeszcze przerywany bieg wycieraczek i podgrzewania tylnej szyby a to by sugerowało uwalony moduł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy przyczyną może być moduł komfortu?

Może, szczególnie jak wariuje coś jeszcze od niego zależne. Pytanie czy nie zawilgotniał, bo to częsty przypadek.

 

Baterie w pilocie swoją drogą nie zaszkodzi wymienić, koszt niewielki.

Edytowane przez fred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wycieraczki i podgrzewanie szyby nie działały od razu jak go kupiłem a centralny faktycznie przestał działać po umyciu. Baterie to raczej nie bo centralka z pilotami był wymieniana coś koło roku temu. A jaki jest orientacyjny koszt naprawy/wymiany modułu? jak mam zdjęty immo i ogólnie bajzel w kablach to nie wystarczy kupić drugi moduł i po prostu przełożyć, czy trzeba coś w nim jeszcze przerabiać?

 

Dodano: 14 gru 2011 - 13:27

dobra. już sobie z tym poradziłem w inny sposób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!