Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Benzyna po 6zł


uphate

Rekomendowane odpowiedzi

"Niemożliwe stało się możliwe. Benzyna jest już po 6 złotych! Na razie tylko na najdroższych stacjach i tylko ta wysokooktanowa. Ale ceny 95-tki, a także oleju napędowego, praktycznie codziennie pną się do góry i już sięgają 5,50 złotych "

 

 

http://finanse.wp.pl/kat,104122,title,Benzyna-juz-po-6-zl,wid,13967324,wiadomosc.html

 

No to ładnie... Rowerem panowie i panie rower ;]

Edytowane przez uphate
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak ostatnio facet na stacji dobrze prawił. Przepowiedział to, jak i wspomniał że lpg będzie lekko po 4plny. Ciekawe czy cyferki w lotka też by podał :D

Na szczęście ja u siebie jeszcze nie zaobserwowałem tego, ale znając nasz kraj, to kwestia czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już zaobserwowałem leje ze 40 zł i za każdym razem robię mniej kilometrów dla mnie jako osoby która nie ma pracy to lekki kryzys pozwolę sobie Wam dać link do artykułu z serwisu trojmiasto.pl na temat drożejącego paliwa bardzo ładnie napisane co jak i dlaczego LINK DO ARTYKUŁU

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To stwierdzenie jest najlepsze, ręce opadają!

 

Rząd bez wahania wprowadzi wyższe podatki? - Tak. W Polsce nadal rośnie gospodarka, chętnych do zakupu paliwa jest coraz więcej. Szczególnie dotyczy to oleju napędowego. Z perspektywy rządu nic nie stoi na przeszkodzie, by pobierać jeszcze większą opłatę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dziś tankuje pod korek :D

Co do cen benzyny i wpływu na nie ceny ropy to zawsze mnie zastanawia. Ropa idzie w górę to tego samego dnia na stacjach cena w górę, ropa spada to na spadek cen paliw trzeba trcohę poczekać.

Pamiętam czasy jak pełny zbiornik mieszanki do MZ (ok 12 litrów) kosztował mnie 20 PLN. Chociaż na jednym z pierwszych tankowań LPG na BP (z 7 late temu) cena była już powyżej 2PLN za litr była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na LUKOILU ON dziś był po 5,39. A to że drastycznie cena skoczy w górę nie od dziś przecież było wiadomo. To za sprawą kiepskiego kursu złotego do Euro w momencie ustalania jakiegoś tam narzuconego podatku. I nieistotne czy władze sprawuje ten rząd, czy też nowy, czy nawet byliby przy władzy mistrzowie obiecywania, którzy teraz gryzą się pomiędzy sobą i się eliminują, byłoby tak samo.

Wprowadzanie na siłę demokracji w Libii przez kraje europejskie, też nie pomaga w obniżaniu cen surowca ale go zawyża. I tym sposobem, chcąc być kolejnym światowym żandarmem, Europa sama sobie strzela w kolano. O kosztach ponoszonych przez nasz budżet na bzdetne misje ponoć pokojowe, już nawet nie warto wspominać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od stycznia 2012 roku na kierowców czekają kolejne podwyżki cen paliw na stacjach. Według prognoz olej napędowy w tym czasie zdrożeje o kilkadziesiąt groszy na litrze. Ponadto Unia Europejska zamierza podnieść akcyzę na autogaz. Spowoduje to, że za LPG przyjdzie nam zapłacić nawet o połowę więcej niż dotychczas.

 

http://www.motofakty.pl/artykul/litr_lpg_za_4_zlote_w_2012_roku.html

 

Za Jarka benzyna była po 3,5 do 3,6 zł , batyłka ropy 220 do 240$ ,teraz baryłka ropy kosztuje 110 $ , ale glosowanie na platforme i logika to dwie różne rzeczy

Edytowane przez uphate
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i głosując na obiecywacza jarkacza miałbyś pewność, że zabierze brakujące pieniążki z konta mamusi, (bo przecież i podatki miały być obniżone) połata wszystkie dziury i paliwa będą po 2,50.

O święta naiwności.......

Kiedyś był taki o wiele od niego mądrzejszy, Salomon się nazywał, a też z pustego nie potrafił nalać.

Na tym proponuję zakończyć te dywagacje i domorosłe politykierstwo.

Na tym forum, jak do tej pory, udawało się unikać takich tematów o politykę i religijność zahaczających i niech tak pozostanie.

Jest masa portali w sieci gdzie swoje frustracje można przelać na monitory, proszę więc z tych miejsc skorzystać.

O Cenach paliw tez jest oddzielny temat, więc ten go dubluje i jest całkowicie zbędny.

Podlega wobec tego zamknięciu lub kasacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!