Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o ocenę megi


kamil87

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku witam wszystkich forumowiczów,to mój pierwszy post na forum. Zamierzam kupić meganke i natrafiłem na takie ogłoszenie: http://otomoto.pl/renault-megane-super-stan-C21843144.html#description Proszę o wasze opinie:) Z góry dzięki pozdrawiam

Edytowane przez kamil87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie to prócz tego, że pod prawym światłem - patrząc z środka auta, odstaje ten plastik, to nic więcej nie zauważyłem. Szkoda, że nie ma zdjęć komory silnika..

Przebieg jak na 15'sto latka chyba trochę mały, a patrząc na to, że niestety jest ono na blachach CW...-pochodzę z Włocławka więc no... to istnieje możliwość, że trochę cofnięty jest, zwłaszcza, że samochód sprowadzono z Niemiec. Ja kupiłem swój prosto z Niemiec i mając rocznik 2001 miałem przebieg 176 000, a jak się popatrzy na zagraniczne ogłoszenia moto to widać właśnie przebiegi tego rzędu. No ale może jest taki rodzynek;) Warto iść obejrzeć osobiście, przejechać się i wtedy albo zdać relacje jak było albo podjąć samemu decyzję xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie kolor, bo na pierwszych zdjęciach auto jest (dla mnie) czarne, a na tych co pokazane jest wnętrze już granatowe, rozumiem różnice w odcieniu zależne od oświetlenia, ale wszystko ma granice. To nie są aby fotki 2 aut, czy ten granat jest faktycznie taki, że momentami wygląda jak czarny.

 

odstaje ten plastik

Jak dla mnie to odstaje też zderzak lub błotnik jest wgięty na dole, pod lampą.

Brak zdjęcia centralnie od frontu, ale chyba też prawa lampa jest źle obsadzona.

Coś mi się widzi, że ktoś się chyba nie przyłożył do roboty i to może być nie rodzynek tylko rodzyn.

Poza tym albo cienie się tak dziwnie ułożyły albo auto ma wgniecioną maskę przy znaczku.

Tradycyjnie brak zdjęć komory silnika.

 

Jeśli nie nie trzeba daleko jechać (jest, że tak powiem, pod ręką) to z czystej ciekawości można by obejrzeć, bo w sumie w tej cenie cudów wymagać nie można.

Edytowane przez fred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bardzo,mam tam w sumie nie daleko, więc jutro chyba tam podjadę i zorientuje sie jak to wygląda na żywo. Wiem cena nie jest zbyt wysoka więc cudów oczekiwać nie można, dzięki za opinie:)

 

Dodano: 04 gru 2011 - 13:02

Byłem dziś przyjrzeć się bliżej temu autku. Niestety ktoś mnie uprzedził i megi już zarezerwowana. Ale autko sprawiło bardzo dobre wrażenie, nie znalazłem rdzy silnki pracował bardzo ładnie niestety przejechac sie juz nie mogłem. Tak jak wspomniał kolega fred przy znaczku jest minimalne wgniecenie lecz myśle ze i tak autko warte swojej ceny, szkoda ze sie spóźniłem, no cóż szukam dale megi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!