Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

padło ogrzewanie tylnej szyby


Rekomendowane odpowiedzi

andrzej27r, pomiędzy tym drugim stykiem a masa nie będzie napięcia, ponieważ on powinien być zmasowany. Przełącz miernik na "omomierz" i dopiero wtedy sprawdż pomiędzy tym stykiem i masa karoserii. Powinno pokazywać "0" (zero oporu, albo zero i drobne po przecinku, zależnie od zakresu na jaki jest miernik przełączony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomiędzy tym drugim stykiem a masa nie będzie napięcia, ponieważ on powinien być zmasowany...

czyli jest coś nie tak.Mierzyłem napięcia jak na foto.Jutro pomierzę opór,dziś już ciemno jest.

587ad3f4a0c993e0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszb skoro po tej i po tej stronie było napięcie to na 100% konektorki były założone, tylko trochę dziwne, że po drugiej stronie też było 13V

andrzej27r jak dla mnie to ewidentnie brakuje masy, może konektorki zaśniedziały i wystarczy je poruszać trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwiązałem dziś problem.Po zdjęciu gumowych osłon w klapie ukazują nam się owe konektorki...prawy normalnie podłączony,jednak lewy był wypięty,po podłączeniu dalej nie działało podgrzewanie,więc sprawdziłem kabel miernikiem,okazało się,że miał przerwę,i trzeba było rozebrać nieco klapę.Po wymianie przewodu podgrzewanie działa,i niema już napięcia na drugim styku.

Dziękuję za podpowiedzi.Pozdrawiam :mrgreen::mrgreen: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

w dniu wczorajszym padło mi podgrzewanie tylnej szyby, szukałem na forum ale podobnego problemu nie znalazłem.

przy włączaniu słychac jak przekaźnik cyka jednak lampka na liczniku nie zapala się i co za tym idzie nie działa ogrzewanie. troszke kiepsko jeździ się z zamarzniętą tylną szybą. może ktoś miał już taki problem lub wie jak to rozwiązać? bezpiecznik od ogrzewania jest dobry, zaróweczka w liczniku tez jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nitka sie nie przerwała na tej szybie albo nitka gdzieś sie przepaliła
taaaa, nitka albo nitka, ewentualnie chyba że nitka

 

[ Dodano: 2009-12-17, 22:27 ]

w dniu wczorajszym padło mi podgrzewanie tylnej szyby
zakładam , że całe a nie nitka :-):-)

noooo to zacznij od bezpiecznika, potem od szyby, końcówki (czy nie luźna odklejona), czy wsuwka nie wypadła, potem dalej aż do przejścia przez klape, tam się lubi ułamać (UWAGA !) może niewidocznie w izolacji a w środku przerwa. A potem ..... napisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jezeli dobrze pamietam to musisz odkrecic 2 srubki, odpiać wszystkie kable co ida do skrzyneczki, od dału i od góry. a później pomalutku wyciagnac skrzynke z bezpiecznikami. bedziesz musial ja troszke przekrecic w jedna strone i wyjdzie. pobawisz sie i napewno ci sie uda <ok> oczywiscie najpierw odłącz akumulator :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!