Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jaki chip do Megane I phII 1.9dTi 80km?


M1szcz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałbym podnieść moc silnika opisanego w temacie. Słyszałem, że podobno można wgrać chip od wersji 1.9dTi 100km, jednak nigdzie nie mogę tego poszukać, ewentualnie prosiłbym o wskazanie dobrego chipa do maks. 1000zł. Z góry dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłe na tej stronie już, ale są tam tylko chipy do silników benzynowych, a ja mam diesla.

 

Jakieś inne propozycje? :-)

 

Dodano: 21 sty 2012 - 12:36

?

Edytowane przez M1szcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic poza tym nie robiłem. Proponuję zrobić modyfikacje o których mówisz przed robieniem softu. Po co 2 x płacić. Pytanie czy chcesz iść w fabryczne elementy czy dobierać inne? Jeśli założysz IC, wymienisz wtryski i ewentualnie pompę to zrobisz wersję 98KM, którą dodatkowo softem można by do ok 120KM podkręcić. Pytanie czy inwestycja jest opłacalna? Wydaje mi się, że nie. Sugerowałbym ewentualnie załozyć IC i zrobić soft. Przy koszcie 1300-2000zł masz już autko o zupełnie innej charakterystyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nie opłaca się robić chipa do 80KM bo szkoda kasy, lepiej pobawić się i w tej kasie zrobić przeróbkę na wersję 98KM. Kupić intercooler + rury + sterownik kompa z kluczykami i imo to nie wyjdzie więcej niż 400-500 + ewentualnie wtryskiwacze jeśli są inne i pompa (tutaj juz może być 1000zł w sumie) choć jak się trafi na allegro coś taniego to może się w 500 zmieścić z całością... zależy od kogo się kupuje... w sumie jak masz wydać 2000zł to lepiej kupić anglika na części w tej cenie juz 98KM i jeszcze kasy sporo odzyskasz

 

Dodano: 09 lut 2012 - 08:44

ja w swoim miałem zalożonego boxa... sprawa ciut była droższa niż chip ale przynajmniej go odpiąłem od auta i sprzedałem bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!