Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...

Odkręcasz mocowania drążka i wyjmujesz cały drążek z samochodu ładnie go czyścisz z rdzy papierem ściernym, potem malujesz minią i na wierzch jakąś farbą do metalu.

Jak bardzo chcesz to po wyczyszczeniu pomaluj hammritem albo czymś podobnym takich farb jest wiele w rożnych kolorach.

Jeżeli drążek nie jest powyginany, czy powycierany w miejscach gdzie przykręcone są gumy to nie ma sensu go wymieniać. Nie przejmuj się, że rdzewieje, z powodu rdzy nie połamie się wpływa to jedynie na jego wygląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

wczoraj byłem w ASO, a więc kompletny drążek stabilizatora wraz z gumami to wydatek ok 560zł. + 220zł. wymiana...

 

Pozdrawiam

 

w ASO maja ceny z kapelusza,wymiana gum stabilizatora jest latwiejsza niz odkrecenie koła ;-) gumy mozna kupic za ok 20-30zl...odkrecenie 4 srub 220zł :!: skad oni biora te ceny :( <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były 3 średnice drążków, 23, 24 i 25 mm, w 1.6 był o średnicy 23mm, ale jak macie możliwość to szukajcie grubszych, bo chyb każdy da się założyć, a na pewno ten o średnicy 24mm(trzeba tylko odpowiednie gumki zakupić). Grubszy stabilizator wyczuwalnie poprawia prowadzenie auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

panowie mam problem z tym stabilizatorem. kupiłem nowe gumki i nic nie pomogło dalej stuka. Muszę kupić "nowy" drążek, ten mój ma wytarte już końcówki i nic nie pomaga. Mam pewien pomysł jak by go zregenerować, ponieważ nie mogę znależć nigdzie nówki, takiej nie używanej. Orientuje się ktoś czy to w ogóle można kupić nowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drążek stabilizatora nie ma nic wspólnego ze zbieżnością. Zbieżność ustawia się na końcówkach układu kierowniczego. Swoją drogą dziwny ten diagnosta, stwierdził, że nie ma zbieżności, pieczątkę pewnie podbił ale usterki nie skorygował?

Nie wierzę, że po tygodniu są do wymiany jakie by nie były. Chyba, że w przeciągu tego tygodnia zrobiłeś kilka tyś. km po naszych wspaniałych drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!