Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Padnięty akumulator


Rekomendowane odpowiedzi

witaam mam taki problem z akumulatorem dział normalnie odpalał normalnie nawet przy minusowych temperaturach -25 stopnia ale ostatnio podłoczyłem wzmacniacz blaupukta no i akumulator potrzymał 2 dni i padł naładowałem go no ale nie trzyma juz pradu i jest to dlamnie zaskakujace akumulator nie wiem ile ma lat bo auto kupilem pół roku tem juz z tym akumulatorem ale troche dla mnie to dziwne ze do tej pory ładnie trzymał a teraz padocha całkowita i moje pytanie co mogło to spowodowac i czy da sie jakos akumulatorek ranonimowac

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6, pkt. 5.7 logika, znaki interpunkcyjne, znaki diakrytyczne

 

0cool

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zamiast reanimować akumulatorek - sprawdź wzmacniacz.

(Błędy co prawda zrobiłem celowo, aby autor tematu zwrócił uwagę na własną pisownię, ale na polecenie adm poprawione.)

[kolego popraw te błędy ortograficzne :l: ;) ;) ;) ;) ;)] - Robak

Edytowane przez Kambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy akumulator może paść w taki sposób że już go alternator nie naładuje? Bo fakt, że mam 2 stare aku ale oba padały mi w trasie a alternator dopiero co robiony. Działo się tak, że kontrolka od ABS się zapalała, auto łapało wysokie obroty na jałowym tak 1700 rpm, i rzecz jasna później zapalała się kontrolka od ładowania no i na wolnych gasł. Bo nie wiem czy mam inwestować w nowy aku. Chociaż zastanawiające jest to że akumulatorów juz nawet prostownik nie chce naładować. Spotkał się ktoś z czymś podobnym?

No i druga sprawa jaka powinna być pojemność aku bo w miejsce pasuje taki 70ah a wcześniej miałem mniejszy od forda 50 ah, na stronach producentów różne sprzeczne info podają.

Edytowane przez klimi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i druga sprawa jaka powinna być pojemność aku bo w miejsce pasuje taki 70ah a wcześniej miałem mniejszy od forda 50 ah, na stronach producentów różne sprzeczne info podają.

Jeśli mowa o k7m to wystarczy coś koło 50Ah. Ja dałem 60Ah tak lekko na zapas :l:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!