Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane ph2 Air czy warto kupić?


presidente

Rekomendowane odpowiedzi

Musze umówić się na sprawdzenie auta w ASO, facet mówi, że chętnie podjedzie. Tylko nie wiem ile to jeszcze kosztuje. chyba coś koło 300 pln, będę dzwonił i sprawdzał. Na razie wysłałem znajomego, który mieszka w pobliżu. był wczoraj. Blachy, spawy ok bez rdzy, z tyłu też. Nie wydląda jakby był uderzony z przodu czy z tyłu. Tylko ten próg wgnieciony, ale bez przetarć. Książka oryginalna, faktury na naprawę też. rozrząd wymianiany prz 99 tyś i przy 160 (faktury, pierwsza z ASO 2004, druga już nie IX 2009)Histrora wskazuje, ze średnio przejeżdzał 15-20 tyś rocznie.

Jedyna rzecz, która go zdziwiła, to, że jak się rozpędza i puści gaz, to dzwignia zmiany biegów tak jakby do przodu szła trochę. Jak przyśpieszasz, cofa się lekko.

A wąż do filtra powietrza poklejony taśmą.

 

A może ktoś zna inne niż ASO, miejsce w Łodzi, gdzie można sprawdzić?

Edytowane przez presidente
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna rzecz, która go zdziwiła, to, że jak się rozpędza i puści gaz, to dzwignia zmiany biegów tak jakby do przodu szła trochę. Jak przyśpieszasz, cofa się lekko.

Wydaje mi się że winna tego może być jedna z poduszek silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszła bo ją kupiłem. Ostatecznie jednak bez wizyty w ASO. Blacha ok, auto sprawne. W porównaniu z innymi, które widziałem super stan. Jeden feler, który jak wyczytałem na forum to cecha tego modelu, a mianowicie cieknie trochę ze skrzyni. Biorę pod uwagę ewentualną naprawę (nawet to 1000 pln), ale zanim pojadę do mechanika chciałem żebyście rzucili okiem.

 

63126f7b27ddf13cmed.jpg

 

Nie wiem czy nie leci po osi z dźwignią wybierania (tak to się chyba nazywa). Wytarłem zobaczymy czy tylko się poci czy leci.

Wilgotny jest też ten wąż widoczny po lewej stronie. Czy jest od układu chłodzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!