Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Problem z DDT2000 i Scenic II


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zaczne od najważniejszej informacji, czyli takiej ze dopiero zaczynam zabawe z DDT2000 i nie bardzo sie w nim jeszcze orientuje. Posiadam Scenica II z 2004 roku 1.9 dCi oraz kabel http://www.allegromat.pl/aukcja96869 zainsalowałem wg dołączonych instrukcji, baze pomieniłem na 400 mb. Instalacja przebiegła bez zadnych problemów. Problem występuje prze próbie podłączenia. Wybieram port COM 1 wciskam ok i przechodzi mi do okna skanowania. Wciskam wg instrukcji "lornetkę ALL" i nic mi nie znajduje oprócz pozycji APB przy której wyświetla mi "found KWP2000 FastInit Monopoint". Przy pozostałych pozycjach wyświetla mi NONE. Rozumiem to tak ze nie znalazło mi rzadnego ECU. Gdy wejde w VEHICULES i zmienie auto z Megane & Scenic na np. Megane II, czy Lanuna II i wróce do okna skanowania to wyświetla mi mniej pozycji, ale wyświetla mi w pierwszej pozycji CANAdapter że cos znalazł.(Teraz jestem poza samochodem i nie pamietam co tam wyświetla, ale na pewno nie NONE). I stąd moje pytanie, gdzie szukac przyczyny tego że nie mogę sie połaczyc... Głównym moim zamiarem jest zmiana języka wyświetlacza, może jeżeli nie ddt2000 da sie to zrobic jakimś innym programem??

Z góry dziekuję za pomoc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wiem, źe na polski sie nie da, ale mam francuski i chciałbym zmienic na angielski, lub jakikolwiek inny bardziej komunikatywny niz francuski :mrgreen: I nie wiem czy przyczyny tego że nie mogę sie połączyc mam szukac w kablu, programie, samochodzie, czy mojej osobie :mrgreen:

 

Dodano: 27 maj 2012 - 00:50

Język zmieniłem na polski. Okazało się że jest taka opcja. Jednak zrobiłem to u fachowca na Clipie. A swoim kabelkiem nadal nie mogę się połączyc... Sciagnałem nowe sterowniki do kabla i w dalszym ciągu brak połączenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mam identyczny problem jak kolos wykrywa mi jedynie APB i przy reszcie none.W czym problem?

 

Kolego mr.rock kolor czerwony zarezerwowany jest dla administracji forum. Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!