Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Katalizator i inne


Frycus

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie , jestem tutaj nowy, i mam nadzieje ze nie namieszam w tematach

 

stalem sie posiadaczem Meganki 1,6 v16 z 2002r w wersji Combi

 

No i po pewnym czasie zaczely sie usterki

 

1) poszukuje katalizatora , albo zamiennika ale nie wiem jaki?? na allegro znalazlem zamienniki ale to nie sa katalizatory tylko cos podobnego czy warto kupic uzywany?? moze macie namiary ??

2) zauwazylem ze drzwignia zmiany biegow rusza sie przy dodawaniu i przy hamowaniu czy to normalny objaw?? spotkalem sie z opinia ze ten "typ" ma tak

3) obroty mi troszke lataja , tzn uruchamiam silnik ,wchodzi na obroty a po chwili zaczyna pyrkac po czym po 10 -15 sekundach wchodzi znowu na obroty i mozna jechac , bo jesli odrazu ruszymy to przy dodaniu gazu zaczyna go mulic - o co chodzi ??? podejzewam ze to cos pewnie ma wspolnego z katalizatorem

 

4) zaswiecila mi sie ikonka silniczka , czego moze dotyczyc??

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki i 5.7 - logika wypowiedzi

 

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad1) było to poruszane na forum poczytaj opinie na ten temat

Ad2) Nie, ten typ tak nie ma, wymień poduszkę pod skrzynią biegów, środkową.

Ad3) do wyczyszczenia silniczek krokowy i przepustnica

Ad4) kontrolka wskazuje na usterkę elektryczną silnika powinien się jescze świecić STOP.

 

Kolego, rejestrujac się na forum potwierdziłeś stosowanie regulaminu. Prtzeczytałeś go chociaż :mrgreen: Nie wydaje mi się.

Na wszytskie Twoje pytania znajdziesz odpowiedzi wykorzystujać :mrgreen:

 

Zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!