Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ukradli koła...


norim

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

właśnie się obudziłem i stwierdziłem że 4 opony i felgi pojechały na giełdę... Auto zostało z jednej strony na podnośniku, z 2giej na pustaczku. Potrzebuję kupić/pożyczyć 4 szt. opon, stan dowolny i 4 felgi lub informacji gdzie mogę to załatwić - jest niedziela 8:15

 

Czy felgi 14" będą pasowały do megane - chodzi o rozstaw otworów? Zostały mi felgi po clio i opony - chyba jakieś seryjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

wnerwia mnie jak czytam o takich przypadkach. ktos prcauje na auto a jakis debil je okrada. wspolczuje i mam nadzieje ze znadziesz sprawce i moze zlamie reg. forum ale "wcale" cie nie namawiam do ciezkich uszkodzen ciala tego zlodzieja. nizej daje ci link na allegro moze ci bedzie pasowal

http://moto.allegro.pl/item251197208_ideal...ult_laguna.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do śrub polecam McGard, trochę drogie ale super. Sam takie stosuję. Tu adres do aukcji z śrubami tego producenta. http://moto.allegro.pl/item254890147_okazj...ard_27222_.html :!: UWAGA :!: ŚRUBY Z TEJ AUKCJI NIE PASUJĄ DO MEGI :!: LINK PODAJĘ W CELU POKAZANIA JAK WYGLĄDAJĄ :!: PASUJĄCYCH DO MEGI TERAZ NA ALLEGRO NIE ZNALAZŁEM :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ważne żeby mieć śruby i dbać o ich konserwacje - jezeli kradnie bo kradnie to ominie problem i zdejmie z innego auta jezeli towar jest zamowiony to zadne sruby go nie powstrzmaja.

Ale zdecydowanie odradzam zabezpieczenia z nakladkami na zwykle kluczyki plaskie - mialem kiedys takie w kaszlaku i to byla totalna porazka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli kradnie bo kradnie to ominie problem i zdejmie z innego auta jezeli towar jest zamowiony to zadne sruby go nie powstrzmaja.
inne auto to nie moje (mogło miec śruby zabezp.) a tych które polecam tudno się pozbyć bez uszkodzenia felg (towar zamówiony powinien nie mieć wad)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzaj regularnie allegro... moze ukradl je jakis debil ktory je tam wystawi...

a co do srub to niestety mamy wielu specjalistow, wiec trudno jest cos doradzic...

jak masz drogie koła to proponuje 2 komplety;

McGuardy k torych juz byla mowa + np AEZ - powinno dac rade.

BTW; 14 nie zmiesci sie na tarcze 280mm (najmniejsza felga to 15)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej bym na Allegro nie liczył. Pora wskazuje na typową kradzież w celach handlu bezpośredniego. Najprawdopodobniej już też mają właściciela. Acha - dołączam się do grupy - też bym chyba łapy upier.

 

A tak na uboczu - masz alarm w aucie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna śruba czy alarm nie zabezpiecza przed złodziejem który upatrzył sobie nasze autko :-)

Jeśli chce ukraść to i tak to zrobi pytanie tylko czy dziś w nocy a może jutro?

No cóż.. ja prewencyjnie mam śruby zabezpieczające przed kradzieżą i śpię ciut spokojniej.. ale wiem że nie ma 100% pewności.. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ściągną kółek to na złość przebiją opony.... Nie ma rady... Trzeba by samochody parkować przed kamerami i nagrywać, albo z domu założyć kamerę w zoomem na samochód :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!