Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

zmiana kierownicy na z megi 2?


trawambj

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nikt jeszcze z tego forum takiej podmianki nie próbował, jednak możesz mieć problemy począwszy od wieloklina, na zwijaczu taśmy do poduszki i zespole przełączników i kostkach kończąc.

Nie wspomnę już o braku miejsca na stacyjkę, gdyby przyszła Ci na myśl podmiana kompletu.

Jeśli jedno podpasujesz lub przerobisz, to pociąga to za sobą dalsze przeróbki.

Zbyt szeroka 'rzeźba"

Na kolumnie masz taki wieloklin, zwróć uwagę na zaznaczone 3 szersze zęby:

kol1.jpg kol2vjv.jpg kol3.jpg

I analogiczne szersze rowki w kierownicy:

kier.jpg

Jeśli chcesz wymienić tylko z powodu zniszczenia i łuszczącego się plastiku, to poszukaj pokrytej skórą kierownicy ze sceniola albo qpety I, takiej jak ta:

2502201001.jpg 250220iyi.jpg

Też wymieniałem w sceniolu starszym, bo wyglądała tak:

2502201000.jpg 250220fjf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki kolego chyba jednak zrezygnuje z takiej podmianki.. poslucham ciebie i zaczne szukac ladnej zdrowej kierownicy z ph1 czy scenika bo moja juz szalu nie robi..;) mam kierownice bez poduchy i moge taka zamontowac jaka masz na zdjeciach wyzej? poprostu jest duzo ladniejsza ;)

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 -Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już kupować to oryginalnie obszyta skórą. Obszywanie też kosztuje, a nie zawsze jest tak jak powinno być dopasowane do poduszki. (czymś tą dziurę trzeba zatkać) Taką niepotrzebną kierownicę do obszycia i ja posiadam, jednak nie proponuję jej właśnie z powodu podwyższenia kosztów obszywaniem.

Już wiesz czego szukać, teraz tylko cierpliwość i odpowiednia sztuka się trafi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!