Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Na benzynie jezdzi super na gazie sa problemy z obrotami


MisiekKce

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam mianowicie taki problem mam megane 1.4e 99r po kilku wizytach u mechaników i gazowników było lepiej ale jeden z gazowników powiedział mi ze mam nieszczelny parownik. problem wygląda tak ze rano mam straszne problemy z odpaleniem samochodu dusi sie a jak juz uda mi sie go odpalić to nie trzyma obrotów jak auto sie zagrzeje to jakoś już jedzie ale po chwili postoju na wyłączonym silniku znów sa problemy z odpaleniem i utrzymaniem obrotów. kilka dni temu wyjezdziłem cały gaz i zaczołem jezdzić na benzynie pierwszego dnia miałem jeszcze delikatne problemy ale było juz dużo lepiej auto odzyskało moc i nie miałem problemów z odpalaniem jedynie jeszcze nie trzymał obrotów dzis mineło 3 dni jak jezdze na samej benzynie przejechane ok 150km i wszystko jest ok. i tu własnie nasówa sie moje pytanie co może być nie tak z moja instalacja ze takie problemy są. czekam na wszystkie sugestie i z góry dziękuje

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6, pkt. 5.7

 

0cool

Edytowane przez 0cool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

ja mam podobnie, dzis zauważyłem iz jesli smigam na gazie moja megi kreci do 2k obrotów i pozniej sie krztusi - wiecej z niej nie wyciagne. na pb smiga bez zarzutu, gdzie moze byc problem?

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korekty w meganie się zmieniają tak szybko, że po przełączeniu na benę w ciągu 2-5km się normalizują. Jedź niech stroją, bez korekty po temp. i obrotach będzie się tak działo cały czas, nie wspomnę o słabszym aucie względem benzyny na wot, ale to już inna bajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!