Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Uniwersalny centralny zamek, podłącznie kierunkowskazów


Rekomendowane odpowiedzi

A co tu zepsuć? Masz np. przewody do przednich prawych drzwi wlutowujesz diody prostownicze 10A w przewody tak aby prąd puszczały w stronę kierunków a nie w stronę siłownika/centralki po diodzie dajesz gniazdo na bezpiecznik za bezpiecznikiem wyciągasz przewody tak aby były 2 i podłączasz je pod kierunki najlepiej zaraz przy manetce.

Edytowane przez Merkaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro podłączasz się pod instalacje auta to będą wszystkie kierunki zapalać. Tylko będziesz musiał sobie wybrać czy chcesz na zamknięcie mignięcie czy otwarcie, bo na oba będzie potrzebne sterowanie jakimś układem drukowanym. Siłowniki są sterowane +/- na otwarcie i -/+ na zamknięcie (możne być odwrotnie). Dlatego będziesz miał 1 mignięcie bo jakbyś wyciągnął z obu to dojdzie do przepalenia bezpieczników. P.S masz 6 kierunkowskazów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc nie ma możliwości mignięcia przy zamykaniu i przy otwieraniu? Czytałem coś o możliwości wmontowania 2 przekaźników, lecz jak dla mnie wszystko to czarna magia.

 

Dodano: 01 lut 2015 - 00:12

Proszę o pomoc.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!