Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

gładka listwa na dachu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam i gorąco pozdrawiam.posiadam megane 99/00 i są tam listwy gładkie na dachu, które wg mnie są zużyte.bardzo wystają , a końcówki odchodzą, lub wypychają uszczelki z szyb.drażni mnie to niesamowicie. czy można założyć inne,lub je zdjąć całkowicie.(jaki koszt nowych,może ktoś ma na sprzedanie?)ewentualnie czy można je wyprostować samemu, ale nie to chyba nie ma sensu.gorąco proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo,listwy nie przylegają do dachu,wygląda to brzydko.

Próbowałem prostować na różne sposoby ale nic to nie daje,po kilku dniach listwy spowrotem się odkształcają.Pytalem w serwisie o nowe,zatkało mnie 250zł za 1sztuke.

W tych rocznikach nie stosowali żadnych spinek,wydaje mi sie ze jedynie co można zrobić to przykleić je klejem do szyb najlepiej w lecie jak są upały listwy robią się miękkie i elastyczne wtedy łatwiej je dopasować przed klejeniem.

Jak ktoś miał podobny problem to proszę o poradę,może jest jakiś lepszy sposób na te listwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to takie listwy wymienić,ja miałem kiedyś Clio 2 i wyskakiwała mi listwa nad szybą. Walczyłem z tym do końca a i efekt był słaby. Moim zdaniem jak przykleisz to taśmą lub klejem to i tak zimą będzie się kurczyło i odejdzie razem z klejem lub taśmą.

P.S. U mnie lekko oddchodzą ale staram się tego nie widzieć,póki co są inne usterki które spędzają mi sen z oczu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mr. recordman u mnie w firmie takich nazywaja "muzykantami" dopuki autko na gwarancji to slysza wszystko ale jak juz po gwarancji a przekladnia walila tak ze nawet gluchy by slyszal, jak mechanik poinformowal klienta ze jest do wymiany to gosc stwierdzil ze on nic nie slyszy:D

 

mam nadizeje ze sie nie obrazisz za ten tekst, mnie osobisice tez wkurza jak cos mi w aucie skrzypi, trzeszczy itp.itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!