Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Dylemat! Co lepsze? Scenic II czy Megane II


piszu

Rekomendowane odpowiedzi

Hah, nie chodzi o mnie, moja Meggie mimo iz staruszka, niedlugo 270 stuknie to chodzi pieknie :-) Tatuś natomiast wyrzeka sie sluzbowego Vaneo na rzecz nowej Meggie! (oczywiscie wprowadze go do grona uzytkownikow naszego forum :-) )

 

Dylemat jest nastepujacy:

Auto musi byc kupione w ten weekend bo rzeczone Vaneo jest odbierane wlasnie w sobote, a tata musi miec auto - taka praca. Ma o tyle dobrze ze ma sam sobie wybrac jakies auto, brac w leasing i cześć!

 

w Sepczyńskim w W-wie bylismy, ogladalismy no i urodził sie dylemat:

1) Scenic II (krótki), tegoroczny, silnik 1,6, 6-biegowa skrzynia, bodaj 4 poduchy, radio, wersji wyposazenia nie pamietam, ale nie jakas superbogata. Cena w leasingu 58 000 albo i mniej.

Zalety: duzy (moj tata jest duzy :P wiec potrzebuje duzego auta - przestronnego wnetrza i sporej ladownosci z tylu - po zlozeniu siedzen)

Wady: drozszy, na tylnich siedzeniach jest masakrycznie mało miejsca, szczegolnie jesli chodzi o wysokosc sufitu - ja, chociaz nie jezdze z tylu i rzadko w ogole z tatą musialbym siedzec z przechylona glowa

 

2) Meggie II kombi, silnik bodaj 1,4, bodaj 6 poduch wersji wypos. nie pamietam ale tez chyba nie jakas superbogata.

Zalety: nizsza cena

Wady: auto jest mniejsze - wnetrze, ladownosc?

 

prosze o komentarze, rady, prosze o plusy i minusy obu, co lepiej wybrac? jak z awaryjnoscia?

 

podobno ostatnie modele scenica sa najmniej awaryjnymi autami obecnie (wsrod renault - kiedys byly najbardziej)

 

ja osobiscie radze tacie scenica. A Wy?

 

[ Dodano: 2007-11-07, 00:12 ]

cholera, przepraszam, Meganka byla jednak 1,5 dCi

 

oba auta tutaj:

[ciach]epczynski.com.pl ---> wejscie w STREFA PROMOCJI SEPCZYNSKI i tam jest jedna Meganka w kombi (bezowozlota) i Scenic (ten jasnosrebrny, bez kolpakow na kolach na zdj.)

 

[ Dodano: 2007-11-07, 00:13 ]

Aha i jeszcze jedna barrrrdzo wazna kwesta: nie wiecie czy mozna zaciemnic jakos legalnie, nawet u dealera, tylne szyby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bronius ale chodzi o to ze u Sepczynskiego mamy znajomego czyli dogodny bardzo rabat wiec cena jest okazyjna, a ojciec cokolwiek musi wziac na leasing i tam sie moze dobrze dogadac. Prawdopodobnie z reszta jutro juz jedzie kupic Scenica...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!